Pohár: Kuks – FK Mostek 1:3 (1:1)

Sestava: Lebeda – Čajka, Čechovič, Záruba, Hampl – Krkonoška, D. Duchek, Špidlen, A. Duchek – Borůvka, V. Robek
Střídali: Polák, Zigo, Pohořelý

Branky: 2x V. Robek, A. Duchek

Dnes se opravdu rozepisovat nebudu. Velké teplo, četná nedodržení životosprávy a snaživý soupeř, to byly atributy, které způsobily, že jsme zejména v prvním poločase odehráli tragikomedii „Pláče, pláče fotbal aneb pomalu a nepřesně.“
I když domácí střídali asi sedm náhradníků, většinou mladšího věku, podařilo se nám alespoň ve druhé půli postupně přebírat iniciativu, a dvěma brankami překlopit stav zápasu na svou stranu.Až děsivé poznání z utkání jest, že bez střídání odehráli ti nejstarší – Dušan (48), Michal (47), Víťa a Lukáš (43), Radek (41), kdežto mladí …?!?

Závěrem snad jen poznámku, že turnaj splnil svůj účel – po čtvrtroční pauze si hráči opět okusili zápasové zatížení a vystřídala se větší plejáda hráčů. Nyní si dáme cca třínedělní pauzu proloženou 11. 7. 2020 Mostek cupem, a potom zase hurá do přípravy na novou sezónu.