Přípravné utkání
Sestava: Fikejz – Drahoš, Čedík M., Vrabec, Krkonoška, Pohořelý – Přiklopil, Plecháč P. – Robek Vr. – Plecháč T., Sedláček
Branka: Přiklopil

Marek Fikejz, trenér:
Po půlroční pauze, kdy B mužstvo muselo přerušit aktivní soutěž z důvodu nedostatku hráčů, se v zimě rozhodlo, že soutěž opět přihlásíme. Sehráli jsme první přípravné utkání na umělé trávě ve Vrchlabí s družstvem Vítězné. Původně mělo být 14 lidí, nakonec nás, zaplať pánbůh, bylo 12. Bohužel nemáme stabilního brankáře. Jelikož víme, že Vítězná hraje o soutěž výš a zlobí mančafty, které bojují o postup, věděli jsme, že to nebude jednoduché utkání. Už na začátku utkání jsme věděli, že čím méně gólů dostaneme, tím budeme spokojenější. Vzhledem k tomu, že soupeř byl na soustředění, že byl lehce ovlivněn pátečním dýchánkem, tak se nám povedlo první poločas ubránit bez branky. Do druhé půle jsme šli se stejným cílem, udržet skóre co nejníže, to se nám relativně povedlo. Přestože jsme dostali 4 branky (1 branka nebyla uznána pro ofsajd), se nám dokonce podařilo jednu branku vstřelit. Autem branky byl Petr Přiklopil. Takže konečný výsledek – prohra 3:1 je pro nás dostatečně uspokojivý. Chtěl bych klukům poděkovat za to, že k utkání přistoupili takticky zodpovědně. Co bych ještě mohl dodat, že ačkoliv tyto kluky teprve poznávám, tak mě jich minimálně 8 mile překvapilo. Určitě tento přijatelný výsledek je i proto, že nám pomohl hráč Tomáš Krkonoška, který hraje za Bílou Třemešnou I. B. třídu.