FK Mostek – Volanov 0:1 (0:0)

Sestava: Hlušička – Vrabec (88. Nerer), Čechovič, Záruba, Čajka – Polák (67. Pohořelý), D. Duchek, Špidlen, Borůvka (67. Zigo) – V. Robek, Lashchuk

Zápas se mi hodnotí velmi obtížně. Podíval jsem hodiny na stadionu – byla tam sedmička, když jsme měli třetí brankovou příležitost, včetně neuznaného gólu po krásné útočné akci. Od té doby se hrál oboustranně svižný fotbal, ale gólovky se někam poděly do ztracena. Oba brankáři takřka nic neřešili a situace se nelepšila ani ve druhém dějství. Když už se schylovalo ke konci zápasu, vydal se z levé strany hostující bek Trojánek, před pokutovým územím si narazil se svým spoluhráčem a podél zkoprnělého tandemu Vrabec – Čajka se dostal před Hlůšu, kterého překonal a stanovil účet zápasu.
Víc k tomu nemám co dodat.