Sestava: M. Piwko – Ježek (61. Čajka), Čechovič, Truhlář – D. Duchek (89. A. Duchek), Záruba – D. Fikejz (85. Zigo) – Špidlen, Kuhn – V. Robek, Polák (25. Hampl)
Střelci: 2x D. Fikejz, V. Robek, Hampl

Miroslav Lebeda, trenér:
Atmosféra ve III. třídě houstne, o postup bojuje téměř polovina mančaftů, což pro nás znamenalo potřebu bodovat (pokud tedy myslíme na návrat do okresu). Tentokrát se nás sešlo dostatek, což bylo velmi důležité, protože jsme měli 3 střídání z důvodu zranění. Pokud by nás to samé potkalo před týdnem, dohrávali bychom tak v osmi.

Jistou výhodou bylo, že kunčičtí nejezdí na venkovní utkání v nejsilnější sestavě. I tak byli velmi často na míči, pohledně kombinovali. My jsme ale zahráli první poločas efektivně. Již v 5. min se po průniku prosadil Jirka Kuhn. Po necelých deseti minutách nedal hostujícímu brankaři žádnou šanci Víťa Robek a poslal nás do dvoubrankového vedení. Byť jsme byli nuceni již v 25. min střídat Honzu, jeho náhradník Hamplík ve 29. min dorazil vypadlý míč z brankařova náručí po Fikiho střele.
Je potřeba konstatovat, že jsme hosty do nějakých výraznějších šancí nepustili, a pokud ano, Martin v brance nás podržel.
Druhý poločas přinesl nečekané zvraty. Hosté to nevzdali a ke své zdatné kombinaci přidali na nasazení. Jenže naše efektivita pokračovala. V 54. min se konečně v našem dresu prosadil Fiki ml. a svým gólem nás poslal do čtyřbrankového vedení. Co si víc na domácím hřišti přát? Jenomže pak na naše hráče dolehl nějaký prapodivný „fotbalový mrak“, kterého ze sebe setřásli asi po 12 minutách. Jenomže to už byl stav 4:3!!! Úplně jsme vypadli ze hry, během deseti minut jsme dostali 3 hloupé góly a bylo zaděláno na blamáž.
Naštěstí se v 70. min opět trefil Fiki a stanovil konečný účet zápasu. Nějakou šanci do otevřené obrany jsme si ještě vypracovali, ale zakončení už efektní nebylo. Náš výkon, možná i díky častému střídání už nebyl tak kompaktní. Tak aspoň ty tři body!
A opět je nastolena klasická otázka – kolik nás pojede do Pilníkova?