Malé Svatoňovice – FK Mostek 0:2 (0:1)

Sestava: Hlušička – Zigo, Pacák, Čajka, Truhlář – Duchek D., Záruba – Špidlen (51. Piwko J., 71. Kočí), Vojtíšek, Pojezdný – Polák (86. Fikejz)

Branky: 2x Pojezdný

Jeden z pro nás důležitých zápasů, jestli ještě chceme pomýšlet na záchranu v soutěži. Domácí nastoupili v deseti, což se ukázalo jako chyba, neboť někteří naši borci nahodili rychlost slepého koně, a tak úvod zápasu připomínal spíše chodící fotbal hodně starých pánů. Naštěstí se nám v 7. min podařila pěkná přízemní kombinace, na jejímž konci poslal míč do sítě Pepa Pojezdný. Po několika minutách domácí doplnili sestavu na 11, když se dostavil jejich rozdílový hráč Tišler a hned bylo před naší svatyní živo. Ze série rohových kopů domácí nic nevytěžili, a ,bohužel,  i naše pokusy ztroskotaly na nepřesnostech a tak nezáživný první poločas skončil naším vedením 1:0. Po několika minutách 2. poločasu odstoupil ze hry zraněný Michal Špidlen, kterého nahradil nedoléčený J. Piwko, jenž na hřišti strávil cca 20 min a poroučel se také. Jinak průběh zápasu se příliš nezměnil. Celkově k nekoukání. Nám se nic nedařilo – nestíhali jsme odražené míče z obou stran, nešla kombinace, o zakončení netřeba mluvit, nebylo. Domácí poslali do útoku hned čtyři hráče a nakopávali jeden míč za druhým. Tady je potřeba pochváli naši urputnou defenzívu, že jsme vše vyřešili k naší spokojenosti, i když ke vstřelení branky nebyli domácí daleko.
S postupně ubíhajícím časem svatoňovičtí otevírali obranu, ale naše protiútoky byly dlouho marné. Jednou trefil Mirda Vojtíšek spojnici břevna s tyčí, jindy Pepan zazdil protiútok 2:1, v úplném konci jsme jeli dokonce 4:1 a jen zkušený Fiki musí vědět, proč to nedopadlo. Ještě že jsme od 80. min vedli o dvě branky. To Martin Kočí obral váhajícího stopera o míč, poslal  na hranici malého vápna a Pepan ho uklidil do kisny!!!
Víc snad ani psát nelze.