Trutnov C – FK Mostek 2:2 (0:1), pen. 1:3

Sestava: Piwko M. – Hampl, Pacák, Čajka, Kuhn – Duchek D., Záruba – Jirák, Vojtíšek, Pojezdný – Polák (84. Kočí)

Branky: Pojezdný, Polák

Miroslav Lebeda, trenér:
Dnes jen krátce, za chvíli jedeme do Volanova na další zápas. Úvod se nám příliš nepovedl. Nebyli jsme si schopni přihrát, byli jsme bázliví a z této letargie nám nepomohl ani úvodní gól Pepy Pojezdného v 10. min, který se dostal do brejku a poslal nás do vedení. Právě jen díky našim chybám nás domácí dostávali pod „jakýs takýs“ tlak. Většinu akcí tlačili přes centry na „fotrovaté“ útočníky (nechápat negativně), kteří šli velmi srdnatě do všech soubojů. Jakoby tu branku prostě chtěli dotlačit! Za celý první poločas měli domácí dvě nebezpečné střely, které však minuly naši svatyni a jednou dobrým, i když nerozhodným vyběhnutím, nás podržel Pivec. Jirka Kuhn zcela vymazal domácího rychlíka Radu. Ke konci poločasu jsme mohli skóre navýšit. Nejprve se uvolnil ve vápně Jenda Polák. Poslal míč proti noze nabíhajícího Radka Záruby, který z vápna poslal míč těsně vedle tyče. O chvíli později jsme podnikli rychlý kontr vedený Pepou, na jehož konci byl zcela volný Mirda Vojtíšek – bohužel pro nás trefil gólmana.

Druhý poločas vystřídali domácí dva hráče a přeskupili sestavu, jenž začala „létat.“ My jsme se nechali zatlačit a v 51. min vyšachovat – zcela volný hráč z prostoru penalty nedal Pivcovi šanci. I my jsme přeskupili – Radek šel na levého obránce, Jirka na levou zálohu a Pepa do středu k Dušanovi. A za deset minut už jsme zase vedli – Dušan poslal do brejku Honzu a ten brankáře prostřelil – 1:2.
Pak domácí postupně přidali další tři hráče – opět vysoké a mohutné a cpali jeden centr za druhým. A my skákali a skákali. Když už jsme tajně doufali ve tři body, přišel trestňák asi z 18 metrů. Bohužel Pivec si vybral špatnou chvilku, neboť jeho postavení za zdí nebylo optimální, čehož zkušený matador Kulda využil. Ještě poznamenám, že Martin Kočí za těch pár minut na hřiště minimálně 2x vyzval svou nahrávkou spoluhráče k možnosti skórovat, leč nebylo nám přáno.
Konečně se nám povedly penalty – úspěšnými realizátory byli postupně Ondra Pacák, Míra Vojtíšek a Dušan Duchek!!! (koukám, že to nebylo moc krátké).