FK Poříčí u Trutnova – Sokol Vítězná 1:3 (0:1). Branky: Killar – Krákora 2, Pivoňka. Rozhodčí: Bogdan. Bez karet. Diváků: 40.Domácí opět bohužel pokračovali v jarní výsledkové mizérii a odešli naprosto zbytečně poraženi z tohoto utkání, kdy hosté nastoupili ve viditelně oslabené sestavě. Hráči Poříčí ve své neschopnosti si pořádně přihrát či založit kloudnou fotbalovou akci, musí přidat ke svému výkonu pokoru, která mnohdy schází… Hostům stačilo pozorně bránit, pak podniknout nějaký ten protiútok a o výsledku bylo rozhodnuto.

FC Mladé Buky – TJ SOKOL Bílá Třemešná B 5:1 (3:1). Branky: Kvíčala, Štěpánek, Ruml, Spurný Jan (pen.), Posejpal – Jákl Jakub. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 2:1. Diváků: 57.

Utkání značně ovlivněné závěrem sezóny, kdy oběma mužstvům již o nic nešlo, se hrálo prakticky na jednu bránu. Domácí, již hlavami slavící postup do krajské B třídy, zahazovali od první minuty jednu šanci za druhou a jen zásluhou hostujícího brankáře skončil poločas 3:1, kdy hosté vstřelili gól po chybě domácích v rozehrávce. Druhý poločas začal mírným náporem hostujícího mužstva, kteří nebyli schopni dotáhnout akce do gólové příležitosti. Poté převzali iniciativu domácí a byla jen otázka, kolik promění svých šancí a na jakém čísle se ukazatel skóre zastaví.

TJ Baník Rtyně – TJ Jiskra Bohuslavice 9:1 (5:0). Branky: Jaroš 7, Černý, Slavíček – Kubját. Rozhodčí: Fikejz. ŽK: 1:1. Diváků: 75.

V utkání, ve kterém takřka o nic nešlo, a bylo jen otázkou, zdali se domácímu týmu podaří oplatit ostudnou porážku z podzimní části sezony. Od úvodu byli rtyňští aktivnější, ale v koncovce se trochu hledali. Až ve 13.min. začal své gólové představení Jaroš, když uklidil míč do sítě po perfektní kombinaci. Ve 20.min. přidal Jaroš opět po velice pěkném uvolnění druhou branku. Když ve 32.min. zvýšil podařenou střelou Slavíček, tak už bylo s protivníkem zle. Domácí při chutí a bezzubí hostí inkasovali do konce poločasu další dvě branky od střelecky disponovaného Jaroše. Ten byl opravdu při chuti a v úvodu druhé části vstřelil v rozmezí mezi 48.min. a 49.min. svůj pátý a šestý gól. Poté se asi slitoval nad soupeřem domácí gólman Seidel, když nechal v 51.min. „procedit“ mokrý míč mezi rukavicemi a umožnil hostům vstřelit čestnou branku. V 62.min. se mezi střelce zapsal Černý, který elegantně přehodil brankáře a skóre utkání uzavřel v 74.min. svou sedmou brankou Jaroš. Populární „desítka“ ale nepadla, ačkoliv k tomu měli domácí střídající hráči příležitostí dost. Hosté také měli ještě šanci upravit výsledek z penalty, ale jejich nemohoucnost potvrdilo pouze nastřelené břevno. Na závěr sezony se tak domácím podařila odveta se vším všudy a hosté si domů odvezli velice slušný příděl.

TJ Strážné – TJ JISKRA KUKS 3:1 (0:1). Branky: Skrbek 3 – Vohnout. Rozhodčí: Herák. ŽK: 0:2. Diváků: 45.

Horkotěžko se rodila výhra domácích, když při vědomí posledních výsledků soupeře evidentně podcenili. Už v 16. minutě z ojedinělého útoku se ujali hosté vedení a Strážné pak celý zbytek zápasu tlačilo a bylo velmi zajímavé, jak dobývání není Strážného disciplína.  Nakonec díky hattricku A. Skrbka Strážné získalo i v posledním zápase všechny body.

TJ Sokol Staré Buky – TJ Jiskra Podhůří 5:0 (4:0). Branky: Mucudis, Prokpo, Wimmer, Šošovička, MAkovský. Rozhodčí: Šiling. Bez karet. Diváků: 70.

Domácí přivítali ve svém posledním utkání okresního přeboru na svém hřišti mužstvo Podhůří a v prvním poločase zahodili jednu šanci za druhou, poločasový výsledek byl nakonec jen 4:0. Ve druhém už to bylo jen dohrávání utkání a tak konečný výsledek 5:0 zakončil famózní sezónu domácích,hlavně spanilá jízda na jaře zajistila v předstihu prvenství v sezóně 2016/2017 s celkovým skóre 117:29 a s 64 body. Velké poděkování patří všem hráčům a fanouškům, kteří vždy v hojném počtu podporovali Staré Buky. Nyní je potřeba se připravit na další sezónu, která již bude o  soutěž výš a tak doufejme, že se domácí budou opět fotbalem bavit.

FC Vrchlabí B – SK Janské Lázně 7:1 (3:0). Branky: Kraus 2, Zdržálek 2, Matěják, Blažej, Tomčík – Hradecký. Rozhodčí: Beránek. Bez karet. Diváků: 60.

V úvodu zápasu šli vrchlabští do vedení a o výsledku nebylo pochyb. Poločasový výsledek 3:0 byl pro hosty ještě milosrdný. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu. Domácí neustále ohrožovali branku soupeře a hosté se dostávali na polovinu Vrchlabí jen ojediněle. Asi pro oba týmy to byl pohodový poslední zápas sezóny.

Zdroj: ofstrutnov.com