FK Poříčí u Trutnova – SK Janské Lázně 2:5 (1:4). Branky: Tomšík, Killar – Plocha 2, Sameš, Dewat, Stránský. Rozhodčí: Trejbal. ŽK: 0:0. ČK: 0:1 (Sapár Mich.). Diváků: 50.
Během první půlhodiny se odehrálo vše podstatné. Domácí narozdíl od hostů neproměnili své 2 šance a tak už ve 12.minutě prohrávali 0:2. Po gólu Tomšíka to vypadalo,že se domácí vzchopí,ale dvěma góly v rozmezí 5 minut je hosté uzemnili a o osudu zápasu bylo rozhodnuto. Nic na tom nezměnilo ani střídání brankáře domácích po 4 gólu a ve druhém poločasu červená hostujícího Sapára a následná penalta, kterou Machalík nedal. Domácí ve druhém poločase tlačili,šance měli,ale v zakončení byli absolutně bezzubí. A tak si hosté odvezli výhru 5:2.

TJ Jiskra Podhůří – TJ Baník Žacléř A 2:1 (0:1). Branky: Dufek, Smejkal – Těžký. Rozhodčí: Michl. Bez karet. Diváků: 150.

Šesté vítězství za sebou sice Jiskru odpoutalo ze sestupového, resp. barážového umístění, ale pomýšlet na vyšší patra okresního přeboru může s rekonstruovaným mužstvem až v novém ročníku. Pouťové fotbalové klání v Hartě přineslo dost dobrých herních momentů, v prvním poločase především ze strany hostí. Vyrovnání přišlo v 65.. minutě,  kdy vycházející hvězdička Jiskry Dufek parádně přeloboval  brankáře na zadní tyč. Poté se útoky bez větších šancí přelévaly, trochu víc práce měl domácí Kulhánek. 90. minuta, Přívratský ze středu hřiště nezištně našel Smejkala, ten utekl všem, a bylo rozhodnuto.

TJ Sokol Staré Buky – TJ JISKRA KUKS 19:0 (8:0). Branky: Tryzna 5, Brutovský 3, Wimmer 2, Prokop 2, Tošovský 2, Němeček 2, Záplata, Mucudis, Pálinkáš. Rozhodčí: Šolc. Bez karet. Diváků: 55.

V dalším domácím utkání nastoupily Staré Buky proti poslednímu Kuksu, který má v posledních venkovních utkáních problémy se sestavou a to se potvrdilo i tentokrát, přijeli pouze s 8 hráči a když jim po poločase odstoupil pro zranění hráč, očekávalo se, jestli utkání dokončí v sedmi lidech a na kolika brankách se ukazatel skóre zastaví. Kuks nakonec se ctí utkání dohrál a tak se zrodil rekordní výsledek. Domácí chtěli již v tomto utkání vstřelili 100. gól a to se povedlo již po pár minutách druhé půle Jirkou Tošovským, nakonec přidali ještě další, po tomto utkání mají sokolíci vstřelených branek již 112 a jak tady mezi diváky někdo zmiňoval, je to asi vyrovnání rekordu, které se domácí pokusí ještě navýšit v posledním domácím utkání okresního přeboru. Poděkování patří i všem hráčům Kuksu,kteří přijeli a utkání dohráli se ctí až dokonce.

TJ Jiskra Bohuslavice – TJ Strážné 1:6 (0:3). Branky: Najman – Skrbek 2, Zárybnický 2, Plecháč, Srnský (pen.). Rozhodčí: Seidel. ŽK: 0:1. Diváků: 40.

O osudu utkání, které se hrálo na krásně připraveném trávníku rozhodl jeho začátek. Domácí už v 6. minutě prohrávali 0:2, potom měli více ze hry, ale po další chybě v obraně inkasovali potřetí. Do druhého poločasu domácí nastoupili se snahou s výsledkem něco udělat, ale herní převahu nedokázali gólově vyjádřit a hosté trestali po rychlých jednoduchých kombinacích. Konečný výsledek byl pro domácí krutý.

TJ SOKOL Bílá Třemešná B – TJ Baník Rtyně NEHLÁŠENO 1:7 (0:3). Branky: Kulhánek – Jaroš 3, Zvara 2, Studnička, černý. Rozhodčí: Pilný F. ŽK: 1:2. Diváků: 50.
Sokol Vítězná – FC Mladé Buky 1:2 (0:0). Branky: Hlavatý – Ruml, Štěpánek. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 2:1. Diváků: 50.

Domácí měli díky zraněním  velké problémy se sestavou a tak  do dnešního zápasu nastoupily se čtyřmi brankáři v sestavě dva zasáhli do hry a dva byli na střídačce a do zápasu musel  nastoupil i matador Jarda Pácalt který nastoupil po roční pauze. V prvním poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou a hrál se vyrovnaný zápas který skončil bez branek. V druhém poločase se hostům podařilo dvakrát dostat za domácí obranu a šli do vedení. 0:2 . Domácí se nevzdali s podařilo se jim 15 min před koncem snížit na 1:2. ale vyrovnat se jim už nepodařilo.