FK Poříčí u Trutnova – FC Mladé Buky 1:4 (1:1). Branky: Killar (pen.) – Ruml 2, Špička, Kment. Rozhodčí: Jansa. ŽK: 2:2. Diváků: 60.Domácí opět nastoupili ve slátané sestavě a hosté před utkáním taktéž provedli čistku ve svých řadách z důvodů neuhrazených klubových příspěvků – prostě to chvíli připadalo, že bude utkání odehráno „10 proti 8“. Nakonec ale obě družstva nastoupila v plných „11“ a začátek této vzrušené situaci odpovídal – hrůza a běs. Jinak hosté ale ukázali svoji herní převahu a v průběhu utkání ji přetavili v několik usmolených branek, za které berou zaslouženě 3 body…

TJ Baník Rtyně – Sokol Vítězná 4:1 (1:1). Branky: Černý, Prouze, Pavel, Zavra – Robek. Rozhodčí: Pilný F. ŽK: 2:1 diváků: 55.

V utkání týmů z čela tabulky se čekal především kvalitní fotbal. V úmorném vedru začal hostující tým aktivněji a zatlačil domácí hráče před branku. Výsledkem však bylo pouze nastřelené břevno. Po ospalé pětiminutovce se osmělil i domácí tým a zahrozil před brankou protivníka. Poté se zaskvěl zákrokem domácí gólman Seidel a vzápětí zahodili i rtyňští gólovou šanci. A tak se to střídalo na obou stranách až do konce první půle. Obě obrany byly středem dost prostupné, ale buď gólmani nebo nepřesnoti střelců drželi stále nerozhodný výsledek. Ten se změnil až ve 44.min., kdy domácí pokazili rozehrávku, poté propadli ve středu obrany a Robek dokázal dopravit míč do sítě. Vzápětí po rozehrání kopali domácí trestný kop a Černý s pomocí obou tyčí srovnal stav. Úvod druhé části utkání byl identický s první půli. Aktivnější hosté ovládli první čtvrthodinu, ale branku se jim i přes příležitosti nepodařilo vstřelit. V cestě jim stál buď domácí brankář nebo neschopnost trefit branku. Domácí naopak využili první větší chyby hostující obrany, když v 61.min. Prouza uklidil míč po přesné přihrávce do odkryté branky. Další hrubka hostů v 67.min. byla rozhodujícím momentem. Pavel uklízel míč do prázdné branky po přihrávce od Jaroše. Hostující hráči dřeli, snažili se vstřelit kontaktní branku, ale nebylo jim dopřáno. Naopak, v 88.min. přidal další gól domácích Zvara, když opět uklidil odražený míč do opuštěné poloviny branky. Vyrovnaný zápas tak nakonec skončil vysokou porážkou hostí.

TJ Strážné – TJ SOKOL Bílá Třemešná B 4:0 (1:0). Branky: Grégr 2, Zárybnický, Plecháč. Rozhodčí: Lebeda. Bez karet. Diváků: 50.

Když hosté nastoupili v devíti hráčích, bylo jasné, že příliš pohledný fotbal se hrát nebude. Celých 90 minut stálo všech osm hráčů na hranici vápna a odkopávali. A jelikož domácí si nevěděli s obranou hrouhostí rady, padly jen čtyři branky.

TJ Sokol Staré Buky – TJ Jiskra Bohuslavice 2:2 (2:0) PK: 1:2. Branky: Tošovský, Maňuch – Najman, Bureš. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:2. ČK: 1:1 (Korec – Kracík). Diváků: 80.

Za úmorného vedra přivítali již jistí vítězové okresního přeboru Staré Buky neoblíbeného soupeře z Bohuslavic. Fotbal dnes ale zaplakal, domácí sehráli nejhorší utkání na jaře, někteří hráči ze základní sestavy dnes dostali volno a když se k tomu přidalo i neproměňování šancí v 1. pločase, který mohl pro domácí skončit daleko vyšším skóre, přišlo to co málo kdo čekal, že by mohli Bohuslavice odvést body ze Starých Buků. První poločas tomu ale nenasvědčoval, domácí měli hru plně pod kontrolou, ale ujali se jen dvě krásné akce, v tom druhém už to bylo odfláknuté utkání, navíc byl hostujícím Najmanem zraněn domácí brankář Pelc a do brány musel hráč z pole, který ale neměl tolik práce, ale bohužel při první brance nedokázali domácí pokrýt vyraženou střelu domácího brankáře a druhá branka padla až v poslední minutě  a opět odražený míč do sítě pohotově uklidil Bureš, to již byl v brance další hráč z pole, neboť minutu před tím byl vyloučen Korec, který nahradil zraněného Pelce a za oplácení hostující Kracík.
Dnes to nebyla od domácích hra, kterou na jaře předváděli, možná přičiněna i již jistým prvním místě v okresním přeboru.
Přísné měřítko zaslouží snad jen nestárnoucí Němeček s Kuricem, kteří patřili k nejlepším hráčům celého utkání.

TJ Baník Žacléř A – TJ JISKRA KUKS 9:0 (4:0). Branky: Mádle 3, Ondráško 2, Skála M. 2, Brožek, Pek. Rozhodčí: Mrkvička. ŽK: 0:1. Diváků: 45.

Hosté do utkání nastoupili v deseti, zato Baník měl na lavičce 6 hráčů. Oslabený soupeř statečně vzdoroval trvalé převaze, skóre přesto postupně narůstalo a zastavilo se těsně před potupnou desítkou. V úmorném vedru tak byli v devadesáté minutě spokojeni s konečným hvizdem všichni aktéři kromě diváků, kteří kýženou desítku hlasitě přivolávali.

FC Vrchlabí B – TJ Jiskra Podhůří 2:3 (2:1). Branky: Janoch, Blažej – Jirků 2, Novotný. Rozhodčí: Pilný F. ŽK: 3:2. Diváků: 55.

Vrchlabí svoji převahu v první polovině korunovalo dvěma brankami, ale po ukvapené svoji rozehrávce ve 45. minutě hosté korigovali na poločasový výsledek 2:1. Druhá půle začala s tím, že to vypadalo, jako když Vrchlabí nemůže přijít o vítězství. Podhůří mělo převahu a šance. Za tuto aktivitu byli hosté odmněněny dvěma brankami a výsledek 3:2 pro ně byl i přes snahu a šance domácích v závěrečné čtvrthodině konečný.

Zdroj: ofstrutnov.com