TJ Jiskra Podhůří – SK Janské Lázně 2:1 (1:0). Branky: Dufek, Smejkal – Mihalík. Rozhodčí: Pilný F. ŽK: 2:1. ČK: 1:1 (Urban – Hradecký). Diváků: 50.Ve druhé minutě parádně prostrčil Krůza na Dufka, a ten rozvlnil síť hostí. První poločas se hrál pohledný fotbal, kdy mírně navrch měli domácí, ale „tutovky“ Smejkala a Zdržálka likvidoval výborný brankář. V 65. Minutě zatáhl Mlejnek do vápna a střílenou přihrávku dorážel Smejkal do branky. Poté hosté mobilizovali, přitlačili Jiskru a po množství šancí, které likvidoval spolehlivý Kulhánek, snížili po kulečníkovém závaru v malém vápně. V samém závěru, po faulu hostí ve středu pole, do sebe strčili Urban a Hradecký, a už se červenalo. Rozhodně se nejednalo o údery, jak je popsáno, ale pouze o strčení, na čemž se shodli všichni aktéři zápasu. Škoda!

TJ JISKRA KUKS – FC Vrchlabí B 3:5 (3:2). Branky: Pišl, Pojezdný, Prokůpek – Janda 2, Kraus 2, Jech. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 3:1. Diváků: 50.

Kuks odehrál s Vrchlabím velmi dobře první poločas a dokázal hrát se soupeřem vyrovnanou partii. Za stavu 1:1 domácí dvakrát skórovali po pohledných akcích a odskočili na rozdíl dvou branek. Hosté snížili do přestávky z penalty. Druhá půle byla ze strany domácích špatná, zbytečné hádání a diskutování hře Kuksu rozhodně nepomohlo. Docházely i síly, což zkušenější hosté využili, zápas otočili ve svůj prospěch a z Kuksu si nakonec odvezli všechny tři body.

TJ Jiskra Bohuslavice – TJ Baník Žacléř A 0:2 (0:1). Branky: Ondráško 2. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 1:1. Diváků: 60.

Ve vyrovnaném zápase, kterému by slušela remíza, hosté využili dvě chyby domácích.

TJ Sokol Staré Buky – TJ SOKOL Bílá Třemešná B 11:2 (5:0). Branky: Maňuch 3, Šošovička 2, Tryzna, Pálinkáš, Němeček, Kuric ml., Wimmer, Moravec – Pitro, Tarant. Rozhodčí: Žák. ŽK: 0:1. Diváků: 60.

V dalším utkání, v pořadí již 8. jarním domácím zápase, nastoupili starobučtí hráči proti rezervě Bílé Třemešné a pokud by v souběžně hraném utkání Vítězná nezískala 3 body a naopak domácí, jak všichni fanoušci Starých Buků předpokládali, získají 3body, mohli již po tomto kole vypuknout ve Starých Bukách oslavy k celkovému prvenství v okresním přeboru.
Domácí hráči žádné překvapení nedopustili a v prvním poločase hostům nasázeli 5 branek, nutno podotknout, že i hosté mohli 3x skórovat, ale v cestě jim stálalo 2x břevno po nádherných střelách a jednou zahrávali pokutový kop, ale hostující hráč branku přestřelil. Domácí hráli v poklidu, zápas měli od začátku pod konrolou, do druhého poločasu se na hřiště dostalo i 5 náhradníků a zejména Zdeněk Maňuch stihl během 10ti minut hattrick. Postupem času si vynikající fans domácích přálo pověstné ,,načepování desítky“, což se nakonec již v 78 min podařilo a nakonec se skóre zastavilo na 11ti brankách, hosté však zanechali sympatický výkon a odměnou jim byli dvě branky, při čemž ta první byla výstavní z  přímého kopu z hranice vápna, na který domácí gólman nedosáhl. Sokolící tak na jaře válí a šňůru neprohraných utkání natáhli již na 11 zápasů. A když se po telefonátu z Vítezné dozvěděli výsledek, mohli oslavy propuknout naplno. Do konce sezóny zbývá ještě odehrát tři kola a už nyní je potřeba vyzdvihnout nestárnoucí tahouny mužstva Němečka, Kurice, Kábrta a Makovského, bez kterých se 1.B třída neobejde. Všem hráčům, realizačnímu týmu a v neposlední řadě všem divákům patří velké poděkování.

Sokol Vítězná – TJ Strážné 3:6 (0:3). Branky: Špůr, Hlavatý, Robek – Stejskal 2, Balcar 2, Grégr, Brádler D. Rozhodčí: Šiling. ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (Kňourek). Diváků: 50.

V prvních 20 min zápasu byli domácí aktivnější a nebezpečnějším týmem, bohužel kromě uzemní převahy z toho nic nevytěžil a tak hosté domácí v 25 a 29 min potrestali a vstřelili 2 branky. A tím začala domácí mizérie. Hostům se ještě v 41 min podařili zvýšit na 0:3 a když domácí v poslední minutě opět nevyužili svou příležitost, přinesli si do druhého poločasu tříbrankové manko. V druhém poločase se domácí snažili něco se stavem  udělat ale bohužel po vlastních chybách nechali hosté zvýšit stav na 0:5. Další ránou pro domácí bylo v 63 min zbytečné vyloučení Kňourka. Ale jak to bývá domácí v 10 začali více bojovat a podařilo se jim snížit stav na 2:5. Poté domácí hru otevřeli a hosté měli několik šancí svůj náskok zvýšit, několikrát domácím pomohla branková konstrukce ale 3 min před koncem hosté zvýšili na 2:6 v poslední minutě zápasu domácí už jen korigovali na 3:6.

FC Mladé Buky – TJ Baník Rtyně 2:2 (0:1) PK 1:3. Branky: Hrubeš, Kahoun – Slavíček, Studnička. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 1:3. Diváků: 48.

Za krásného počasí se odehrával poklidný fotbal. Domácí prvních 20 minut nepustili hosty k míči, ale největší slabina domácích jménem střelba na bránu opět úřadovala. To se projevilo ve 30. minutě kdy Slavíček projel domácí obranou jak nůž máslem a hosté šli do vedení 0:1. Druhý poločas se povedlo domácím vyrovnat po krásném centru Brhela do vápna kdy nejmenší hráč na hřišti Hrubeš skóroval zkušeně hlavou k tyči a skóre bylo 1:1. Hra se přelívala ze strany na stranu, od vápna k vápnu. Při domácím autovém vhazování se dostali k míči hosté, utekli po lajně a po centru do vápna stál před brankou sám Studnička, který se nemýlil. 1:2. Ke štěstí domácích se po povedeném centru Špičky dostal k míči Kahoun a z „voleje“ prostřelil gólmana Seidela.2:2. V penaltových rozstřelech měli více štěstí hosté a tak si odvezli o bod více.