FK Poříčí u Trutnova – TJ Baník Rtyně 4:2 (1:1). Branky: Killar 2, Machalík, Geisler (pen.) – Rudolf, Slavíček. Rozhodčí: Prinz. ŽK: 1:1. Diváků: 50.Domácí sestava zdecimovaná zraněními, kdy musel do útoku nastoupit i třetí nehrající brankář Picek, se fotbalovějšího a kvalitnějšího soupeře nezalekla a tak skóre otevřel hlavičkou Machalík. Soupeř zanedlouho vstřelil gól a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Ve druhém poločase, po faulu na Killara, zvýšil na 2:1 z penalty Geisler. Posléze se, po samostatném úniku , nemýlil Killara – 3:1. Soupeře na chvíli dostala do hry špatná rozehrávka domácích a zkorigovali na 3:2. O osudu zápasu rozhodl výborně hrající Killar střelou pod břevno a tak konečně domácí po bodovém půstu získali 3 body.

TJ Strážné – FC Mladé Buky 3:1 (2:1). Branky: Grégr, Srnský, Stejskal – Ruml. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 4:4. Diváků: 60.

Po pěti zápasech na cizích hřištích se Strážné představilo svým příznivcům v nejlepším světle. Už ve 2.minutě se trefil z přímého kopu Grégr a ve 20.minutě po pěkné akci zvýšil Srnský na 2:0. Domácí pak nabídli Bukům ještě do poločasu snížení na 2:1. Druhá část bylo sice pod taktovkou hostí, kteří si vytvořili převahu, ale šance ani góly nepřicházely. Naopak v 90.minutě Stejskal po akci Pfeifera definitivně rozhodl.

TJ Sokol Staré Buky – Sokol Vítězná 5:2 (4:1). Branky: Pálinkáš 3, Záplata, Brutovský – Krákora, Robek. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:3. Diváků: 120.

V dalším domácím utkání, které bylo po týdnu opět šlágrem kola, se domácí utkali s Vítěznou, která na jaře předvádí výborné výkony a svými výsledky se dostala již na 2. místo a na vedoucí Staré Buky ztrácela před vzájemným soubojem 4 body. Utkání se hrálo opět před výbornou diváckou návštěvou. Začátek utkání vyšel lépe hostům a brankou Krákory se již ve 4. min ujali vedení, netrvalo však dlouho a domácí v rozmezí 4 minut utkání otočili, když se nejprve v 9. min trefil po krásné akci domácí kapitán Lukáš Záplata a o 4 minuty již domácí brankou Davida Pálinkáše vedli 2:1. Domácí rázem ovládli celý první poločas a jasně dominovali, třetí branku přidal ve 22. minutě Matěj Brutovský na 3:1! O dvě minuty později po krásné sólové akci zvýšil David Pálinkáš, když prošel přes tři bránící hráče a nekompromisně k tyči zavěsil na 4:1, pátou branku ještě mohl přidat o chvíli později kanonýr Honza Prokop, ale jeho střela skončila na tyči. Hosté se v prvním poločase k ničemu vážnějšímu nezmohli a tak skončil první poločas 4:1. Do druhého poločasu domácí nastoupili s cílem dovést utkání v poklidu do vítězného konce. Vítězná zlepšila ve druhém poločase svůj výkon, ale na dnes výborně hrající domácí to nestačilo, naopak v 77. min dokonal svůj hattrick muž zápasu David Pálinkáš, hosté 5 min před koncem již jen korigovali výsledek zápasu po proměněné penaltě kanonýra Robka, pro kterého to byla již 28. branka v sezóně. Domácí tak zvýšili vedení v tabulce na svého dnešního soupeře již na 7 bodů a na třetí Mladé Buky již na 9 bodů, v posledních čtyřech utkání to již mají sokolíci jen ve svých rukách a ve zbývajících utkáních se soupeři ze spodních pater  tabulky stačí  domácím uhrát 6 bodů k celkovému prvenství v okresním přeboru.

TJ Baník Žacléř A – TJ SOKOL Bílá Třemešná B 6:0 (5:0). Branky: Horváth D. 3, Těžký J. 2, Ondráško. Rozhodčí: Pilný F. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (Jákl Martin). Diváků: 60.

Za stálé převahy domácích se hosté dostávali pouze do sporadických útoků. Po hezkých akcích vstřelili domácí do poločasu  5 gólů, kdy nejlepší hráč David Horváth vsítil 3, a další zmařil hostující brankář, nejlepší hráč hostů. Druhý poločas se dohrával v mírnějším tempu, bylo jen otázkou času, kolik gólů hosté dostanou. Jelikož domácí zahazovali další šance, padl již pouze jeden gól a utkání skončilo 6:0.

FC Vrchlabí B – TJ Jiskra Bohuslavice 2:1 (1:0). Branky: Janoch, Jech – Mucudis (pen.). Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (Tuž). Diváků: 75.

V první půli Vrchlabí bylo aktivnější a ihned v úvodu zápasu dalo branku po kolmé přihrávce Janochem. V dalším průběhu všechny příležitosti domácích zůstaly nevyužity. V druhé polovině domácí šli do dvoubrankového vedení, ale komplikace přišla, když hosté snížili v 58. minutě z pokutového kopu a Vrchlabí šlo do desíti. Vyloučen byl brankář za komentář po penaltě. Od tohoto okamžiku se hosté snažili o vyrovnání, ale jejich snahu vrchlabští dokázali eliminovat a své šance ke vstřelení branky nevyužili, proto výsledek 2:1 pro Vrchlabí byl konečný.

SK Janské Lázně – TJ JISKRA KUKS 9:0 (6:0). Branky: Plocha 3, Pelcl 2, Hradecký 2, Dvořák Mich., Mihalík. Rozhodčí: Žák. ŽK: 0:1. Diváků: 45.

Hosté nastoupili pouze s devíti hráči, ale zaslouží uznání za to, že se snažili hrát fotbal a nebyli jen zalezlí před svým brankářem. Ten ještě hodně šancí zlikvidoval.

Designed by Soccer Blogger - French Football Daily, Football Kit News