TJ Jiskra Bohuslavice – FK Poříčí u Trutnova 3:2 (1:1). Branky: Kozák Mar., Efler, Mucudis D. – Janas, Chaloupka. Rozhodčí: Žák. ŽK: 2:0. Diváků: 70.Po  prvním vyrovnaném poločase nevyužili hosté několik vyložených šancí díky výborně chytajícímu domácímu brankaři W. Nagelovi, přesto se dostali do jednogólového vedení. Po té srovnal nádhernou střelou M. Kozák. Ve druhém poločase vstřelil rychlý gól L. Efler, poté hosté odpověděli z trestného kopu a srovnali. Na vítěznou trefu z kopačky D. Mucudise hosté už v závěrečném tlaku nedokázali odpovědět a tři body zůstaly v Bohuslavicích.

TJ SOKOL Bílá Třemešná B – TJ JISKRA KUKS 8:1 (6:0). Branky: M. Jákl 4, D. Wagenknecht 2, M. Hažer, Kött – Pišl. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 1:2. Diváků: 42.

Souboj dvou týmů z dolních pater tabulky byl rozhodnut už po pár minutách hry. V 9. totiž třemešenská rezerva vedla 3:0! Domácí nastoupili s velkou chutí a nováčka soutěže zasypali šesti trefami za první poločas. Druhých 45 minut už bylo vyrovnanějších. Hráčem utkání byl se čtyřmi vstřelenými góly Martin Jákl.

Sokol Vítězná – TJ Jiskra Podhůří 6:0 (1:0). Branky: Robek 2, Hlavatý (pen.), Krákora, Ulrych, Černota. Rozhodčí: Pilný F. ŽK: 0:3. ČK: 0:1 (Hospodka). Diváků: 57.

Utkání mělo jasného favorita. Hosté ale přijeli s ambiciozním kádrem. První poločas byl díky těžkému terénu dost neatraktivní. Robek sice krásnou křížnou střelou skóre otevřel, ale jinak to bylo od domácích neslané, nemastné. Kdyby na konci poločasu nezasáhl hostující brankář rukou mimo vápno a neobdržel červenou kartu, nejspíš by se v podobném duchu odehrával i druhý poločas. Druhý poločas byl kompletně v režii domácích. Poklidným výkonem přidali pět branek a  8 zápasová série domácích bez ztráty bodů může vesele pokračovat.

TJ Baník Rtyně – SK Janské Lázně 3:0 hosté se nedostavili k utkání
TJ Strážné – FC Vrchlabí B 1:4 (1:2). Branky: Jílek – Kraus 3, Mejsnar. Rozhodčí: Nývlt R. ŽK: 1:1. Diváků: 72.

Vzhledem k nezpůsobilému terénu bylo utkání sehráno na Vrchlabské trávě, ale hříště určitě vyhovovalo hostům. Od prvních minut jasně dominovali a už v 17 minutě to bylo 0:2. Strážné přece jen do přestávky snížilo, ale hned v 1.minutě druhé půle rozhodla přísně nařízená penalta a to byl pro Strážné neřešitelný problém. P.Kraus dokončil hattrick hlavou a tím bylo hotovo. Zasloužené vítězství Vrchlabí.

TJ Sokol Staré Buky – TJ Baník Žacléř A 3:1 (2:1). Branky: Mucudis N., Němeček, Prokop – Těžký. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (Ondráško). Diváků: 115.

Starobučtí ve svém druhém domácím zápase přivítali na svém hřišti tým Žacléře před výbornou diváckou kulisou a opět je nečekalo nic lehkého. Mladý tým ze Žacléře však doplatil na svoji nedisciplinovanost, která však začíná již od lavičky a funkcionářů hostů. No a v prvé řadě pak narazili dle hodnocení podzimní části hostujícím trenérem panem Gajdošem na ,,neperspektivní tým Starých Buků“, který však je na vítězné vlně a na jaře předvádí zatím výborné výkony. První branka na sebe nenechala dlouho čekat, jako první ji v 18. min vstřelili po rychlém brejku a přečíslení hosté a ujali se zaslouženě vedení. Domácí dnes nepůsobili zejména v prvním poločase dobrým dojmem a hosté je svým pohybem přehrávali, ale přesto se jim ještě do poločasu podařilo skóre zápasu otočit, nejprve ve 30 min pěknou akcí vyrovnal na 1:1 Mucudis. Ve 34 min byl pak za urážlivé výroky proti hlavnímu rozhodčímu vyloučen hostující Ondráško a když následně ve 40 min vsítil nejstarší a nejzkušenější hráč na hřišti Honza Němeček gól hlavou, bylo rázem skóre zápasu 2:1. Do druhého poločasu nastoupilo domácí mužstvo s cílem dovést utkání do vítězného konce. Druhý poločas byl od domácích hráčů hratelně lepší, což dokonali v 71 min i třetím gólem aktivně hrajícím Prokopem. Hostům se pak nedá upřít snaha o korigování výsledku, což jim ale již nebylo dopřáno. Fotbal se ale hraje na góly a těch dnes dali domácí  víc a ukázali hostujícímu týmu jaká je tedy perspektiva domácích, kteří si jdou dále za svým cílem a dále šlapají Mladým Bukům na paty. Velké poděkování patří všem, kteří si i v tomto nevlídném počasí našli cestu na místní stadion.

Zdroj: ofstrutnov.com