FC Mladé Buky – FK Poříčí u Trutnova 1:4 (0:1). Branky: Ruml – Machalík 2, Killar, Horák. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:0. Diváků: 60.Utkání, doprovázené chladným počasím bylo pro domácí otřesné. Nejenže domácí trápí rozsáhlá marodka 6ti hráčů, ale i to, že dnes všichni hráči hráli bez jakéhokoliv zápalu. Zatímco hosté vstoupili do utkání houževnatěji a chtěli hrát, tak domácí vlažným přístupem a projevem hry jasně dali hostům najevo, že dnes budou horším týmem. To se projevilo v 39. minutě kdy nikým nehlídaný hráč hostů Killar uklidil  míč hlavou do odkryté branky. Do poločasu se šlo za stavu 1:0. Druhý poločas domácí pokračovali ve své marné hře a tak se skóre po chybách domácích pouze navyšovalo pro hosty. Utkání bylo hráno bez jakýchkoliv emocí a tak hosté jednoznačně vyhráli. Dnes byli domácí horším týmem a tak se skóre pouze navýšilo na 0:4. Jedinou světlou chvílí byla akce, kterou Ruml proměnil a snížil na 1:4. Gratulujeme hostům a my se budeme muset vrátit nohama zpátky na zem a hrát náš kombinační fotbal jako v předchozích utkáních.
Sokol Vítězná – TJ Baník Rtyně 7:1 (4:1). Branky: Robek 2, Andrle 2, Kříž, Plch, Kracík – Rudolf (pen.). Rozhodčí: Smola. ŽK: 4:3. ČK: 0:1 (Seidl).Diváků: 35.
Domácí hráči vlétli do zápasu  stejně jako v minulém utkání a už v 9min vedli 2:0 ,. hosté byli vývojem zaskočeni a to ještě v 11 min byl vyloučen hostující golman po faulu na Robka , domácí z nařízeného přímého kopu zvýšili na 3:0  a to se dá říct již rozhodlo o konečném výsledku. Domácím se podařili v prvním poločase ještě jednou skorovat na 4:0 , hosté potom snížili z pokutového kopu na 4:1. V druhém poločase domácí přidali ještě 3 branky a zaslouženě vyhráli.
TJ SOKOL Bílá Třemešná B – TJ Strážné 2:6 (2:3). Branky: Hradecký (pen.), Schneider – Stejskal 3, Plecháč, Jílek, Srnský. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 4:4. Diváků: 50.Domácí fotbalisté procházejí velkou výsledkovou krizí a potvrdil to i duel proti jinak oblíbenému soupeři. Sokol vstoupil do utkání nadějně a už ve 3.minutě vedl o dvě branky. Hostě ale ještě do přestávky skóre otočili a ve druhém poločase omráčeného soka dorazili. Také oni šli do utkání s vědomím třízápasové série porážek, dokázali se s ní ale vypořádat mnohem lépe.
TJ Jiskra Bohuslavice – TJ Sokol Staré Buky 3:2 (3:0). Branky: Najman, Škop, Mucudis (pen.) – Prokop, Maňuch. Rozhodčí: Fikejz. ŽK: 3:6. Diváků: 77.Domácí podruhé za sebou měli jasnou převahu v prvním poločasu a šli za jasného stavu 3:0 do kabin. Hosté byli jasně zaskočení domácím tlakem a do 60 minuty byli horším týmem. Domácí se stáhli a mysleli si, že velmi nadějný výsledek udrží. Hosté se dostali do drtivého tlaku a domácí hráli na brejky. Po jasné převaze hostů, domácí nakonec dvakrát kapitulovali a zdramatizovali utkání. Po závěrečném hvizdu rozhodčího u domácích propukla vítězná euforie. Domácí tím získali velmi potřebné sebevědomí na jednom z nejlépe udržovaným hřišt. Domácí zde začali porážet soupeře z vrchních sfér tabulky a nehodlají v tom přestat! Nehledě na to, že pro domácí je teď každý z vyšších sfér ……
TJ Jiskra Kuks – TJ Baník Žacléř A 1:5 (1:2). Branky: Všetečka – Skála 3, Baše (pen.), Ondráško. Rozhodčí: Klečka. ŽK: 3:1. Diváků: 30.První poločas byli aktivnější hosté, kteří si po individuálních chybách Kuksu vypracovali dvougólový náskok. Domácím se po pěkné akci podařilo do šatny snížit na rozdíl jedné branky. Ve druhé půli přebrali aktivitu domácí, ale jejich tlak za vyrovnáním překazila odpískaná penalta metr před vápnem, kterou hostující kapitán nepohrdl. V závěru Kuks otevřel obranu a snažil se zkorigovat zápas, ale bohužel to vedlo spíše k brejkům pro hosty, kteří dva z nich proměnili. Domácí tak prohráli celkem krutým výsledkem 1:5.
TJ Jiskra Podhůří – FC Vrchlabí B 0:6 (0:2).Branky: Hanuš 3, Zajíc 2 (pen.), Janda. Rozhodčí: Lebeda. ŽK:  4:2. Diváků: 100.Domácí stará garda doplněná o pár mladíků hrála s mladým družstvem hostů celkem vyrovnanou partii. Dokázala si vytvořit i brankové příležitosti, ale i ve 100% šanci selhala. To mladíci z Vrchlabí měli ze hry o malinko více a jejich snaha vyústila v první branku, kterou z pokutového kopu dal kapitán Zajíc. Po pár minutách po ztrátě míče na půlící čáře hosté opět udeřili a do šaten se šlo za stavu 0:2. Druhý poločas začal smolně pro domácí kdy po nečekaném odrazu se dostal míč až k hostujícímu hráči a ten uklidil míč k zadní tyči domácí branky 0:3. Hosté byli aktivnější a pomalu navišovali skóre až do stavu 0:6. Před koncem zápasu měli domácí další 100% šanci, kdy David Zdržálek položil nejen golmana, ale i obránce a místo zakončení volil přihrávku, která bohužel nenašla adresáta. Hosté si výhru zasloužili a domácím patří dík za jejich snahu.