SK Janské Lázně – TJ Jiskra Podhůří 10:1 (4:0). Branky: Plocha 2, Kult, Doležal, Štelzer, Dewat (pen.), Pavliš, Janíček, Sameš, Hradecký –  Smejkal. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 1:1. Diváků 101. Ofenzivní představení domácího týmu započal Kult už v 11´ po perfektní přihrávce Vojty Sameše. Domácí tým po vedoucí brance polevil a umožnil hostům částečně vyrovnat hru. Hosté ale příležitost nevyužili a k zakončení mezi tyče se nedostali. V 38´ byl zápas po zranění hráče hostů přerušen a dohrával se po přestávce před zahájením druhého poločasu. Přestávka jednoznačně pomohla domácím a v dohrávce prvního poločasu mezi 39´ a 45´ nasázeli hostům tři góly, kdy se trefil dvakrát Lukáš Plocha a jednou Doležal a rozhodli zápas. Ve druhém poločase již domácí tým kontroloval průběh zápasu a přidal další góly. Hosté po nenápadné a domácími obránci podceněné akci vsítili za stavu 7:0 čestný úspěch. Desítka se čepovala v 90´ po dorážce Hradeckého a domácí tým nejen zásluhou střelců branek, ale i hrou celého týmu, bral zaslouženě tři body. Hosté sice ve chvílích, kdy domácí polevili, hru vyrovnali, ale na nadšenou ofenzivní hru domácího týmu zbraň nenašli.
FC Vrchlabí B – TJ Jiskra Kuks FC Vrchlabí – TJ Sokol Kuks 10:1 (6:1). Branky: Havránek 3, Janoch 2, Zarebski 2, Hanuš, Zajíc J., Jech – Vohnout. ŽK: 2:1. Rozhodčí: Lebeda. Diváků 75. Za celkem pěkného počasí hosté, kteří přijeli jen v desíti, nemohli vrchlabské rezervě konkurovat. Už v desáté minutě bylo 3:0 a konečný výsledek byl jen otázkou počtu branek v brance hostů, který se zastavil na desítce.

TJ Baník Žacléř A – TJ Jiskra Bohuslavice 6:0 (2:0). Branky: Ondráško 3, Baše 2, Cvik. Rozhodčí Žák. ŽK: 1:2.D iváků 75. Utkání dvou odlišných fotbalových světů, v domácím týmu je nejstaršímu hráči 29 let, trénuje se třikrát týdně, v sestavě hostů, s jedinou výjimkou, nejmladšímu 38… První velkou šanci promarnili hosté a z protiútoku po velké chybě stoperů udeřili domácí. A když vzápětí přidali domácí z rohu další gól vypadalo to na debakl. Jenže ten se především zásluhou vynikajícího brankáře Nagela nekonal. Ve druhé půli však ani čaroděj v brance hostí nestačil a Baník soupeře převálcoval. Hattrick korunoval výstavní trefou Ondráško.
TJ Sokol Bílá Třemešná B – TJ Sokol Staré Buky 1:6 (1:2). Branky: B. Hradecký z pen. – Maňuch 2, Pálinkáš 2 (1 z pen.), Prokop, Šošovička. Rozhodčí: J. Matějka. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Souboj dvou týmů z opačných pólů tabulky ovládli po zásluze hosté, kteří stejně jako na jaře minulé sezony Na Dubině vysoko vyhráli. Pro domácí celek je ale výše porážky krutá, jelikož předvedla bojovný výkon a sama měla také spoustu šancí. Gólman Pelc byl ale několikrát pro svůj tým oporou. Rezerva Třemešné v zápase i vedla, favorit však skóre do pauzy otočil a po přestávce už kraloval.
<TJ Strážné – Sokol Vítězná 1:2 (1:2). Branky Grégr – Tichovský, Andrle. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 2:3. Diváků: 70. Asi nejrychlejší gól sezony, který padl už ve 20.vteřině a následný gól z rohu ve druhé minutě rozhodly utkáni hned na začátku. Opaření domácí se nedostali do hry ani po snížení Grégrem na 1:2. Když po přestávce nedokázal D. Brádler proměnit jasnou šanci, bylo vlastně rozhodnuto. Hosté pak ve velkém klidu dokráčeli zaslouženě pro tři body, když ještě neproměnili několik příležitostí.TJ Baník Rtyně – FC Mladé Buky 2:2 (2:1) penalty 5:6. Branky: Jaroš, Šnajdr – Ruml. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 3:3. ČK: 2:0 (Čepelka, Prouza). Diváků: 65. V utkání prvního a třetího týmu tabulky OP byli favority určitě hosté. Domácí se však ničeho nezalekli a od úvodu na soupeře vlétli. Nekoncentrovaná obrana hostů nevěděla kam dříve a výsledkem bylo vedení domácího celku už v 8.min. o dvě branky, když přesně cílili Jaroš a Šnajdr. Rtyňští přehrávali překvapeného soupeře a měli několik příležitostí ke vstřelení další branky. Hosté se tězko dostávali do hry a velice jim pomohlo zaváhání domácí obrany, když po centru Ruml snížil ve 28.min na rozdíl jednoho gólu. To hosty nabudilo, ale domácí dále hráli velice kvalitní hru. Tu však naboural svou nemyslnou reakcí Čepelka, který inkasoval červenou kartu za kopnutí protivníka v přerušené hře. Celou druhou půli pak odehráli domácí se ctí, ač o desíti hráčích se snažili nepodlehnout tlaku hostí. Hráli aktivně, dokud jim síly stačily, a ty proti tak kvalitnímu soupeři ubývaly stále rychleji. O to hůře, když hřiště musel v 60.min. opustit kanonýr Jaroš s podezřením na otřes mozku. V 72.min. se podařilo, po velice pěkné akci, hostujícímu Rumlovi vstřelit vyrovnávací branku a bylo jasné, že hosté budou chtít za tohoto stavu tři body. Domácí obrana ale odolala a tak se body zaslouženě dělily. Diváci tak viděli pohledné utkání, plné dramatických momentů a v penaltové loterii nakonec byl šťastnější lídr tabulky.