FK Poříčí u Trutnova – TJ JISKRA KUKS 7:2 (2:1). Branky: Killar 2 (1 z pen.), Chaloupka 2, Potoček Jakub, Machalík, Smola – Balghouthi, Pojezdný. Rozhodčí: Říha. ŽK: 0:2. Diváků: 50. Nováček soutěže Kuks v této sezóně zavítal již podruhé na hřiště do Poříčí a opět nedokázal zvítězit. Domácí tlačili soupeře po celý zápas. Hosté naopak hrozili pouze z rychlých brejků a ty dokázala obrana většinou eliminovat. A tak se zrodilo vysoké vítězství a zaslouženě zůstali 3 body doma.
TJ Jiskra Podhůří – TJ Jiskra Bohuslavice 7:3 (3:0). Branky: Smejkal 2, Přívratský 2, Svintek, Dufek, Dolnský – Vilám 3. Rozhodčí: Trejbal. Bez karet. Diváků: 50.
nehlášeno…
SK Janské Lázně – Sokol Vítězná 5:1 (3:0). Branky: Plocha 3, Janíček, Stránský – Andrle. Rozhodčí: Seidel. ŽK 1:3. ČK 0:1 (Tichovský Daniel). Diváků: 35. Domácí po minulém týdnu, kdy jim remíza utekla mezi prsty, tentokrát zabrali naplno. Od úvodu zápasu soupeře přehrávali a nikdo by se nedivil, kdyby to ve 12´ bylo 3:0. Šance Kulta ve 4´ zápasu, nastřelená tyč v 6´ a hodně nejistý zákrok hostujícího gólmana po střele z úhlu volaly po gólu. Soupeř se nestačil divit. Domácím sedlo takřka vše na co sáhli. Když ve 27´ Janíček otevřel gólový účet domácích střelou z přímého kopu, Stránský ve 41´ zvýšil skóre domácích a těsně před poločasem se trefil poprvé Lukáš Plocha, vypadalo to pro hosty na ručník. Je pravdou, že po vedoucím gólu zabrali a snažili se útočit, ale jejich nepřesné střely mířili mimo branku a navíc se řadou nepřesností v poli, předem vyšachovali sami. V úvodu druhého poločasu hosté opět přitlačili a výsledkem bylo snížení gólem Andrleho na rozdíl dvou gólů. Dnes byl ale den probuzeného střelce Lukáše Plochy, který nedal soupeři šanci na zvrat. V 60´ opět navýšil skóre svým gólem na tříbrankový rozdíl a svým uzavřeným hattrickem uzavřel v 68´ i skóre zápasu. Hosté opět boj nevzdávali a bojovali, ale jejich souhra byla dnes na bodu nula. Navíc když Tichovský svým zákrokem zezadu si v 87´ vysloužil od rozhodčího červeného volňáska na cestu do šaten a těsně před koncem se blýskli svými zákroky oba gólmani a podrželi své týmy skončil zápas zaslouženou výhrou domácích. Dnes se rvali o vítězství více a předvedli vynikající zápas proti favoritovi.
FC Vrchlabí B – FC Mladé Buky 2:2 (1:1). Penalty 6:7. Branky: Mejsnar, Janda – Hrubeš, Ruml. Rozhodčí: Fikejz. ŽK: 4:5 ČK: 1:0 (Tuž). Diváci: 80. Za deštivého počasí v první polovině mělo Vrchlabí převahu, ale šance si přiliž nevytvářelo. Hosté hlavně těžili z pozorné obrany a chyb domácích. Proto po nedorozumění vrchlabských šli Mladé Buky do vedení. Bylo to po další chybě Vrchlabí, když jejich brankář hrál rukou mimo pokutové území a dostal ČK. Obraz hry se však nezměnil a v závěru poločasu Vrchlabí vyrovnalo, když se hlavou trefil Mejsnar. Ve vyrovnané druhé polovině hosté šli do vedení opět po chybě domácích. Bojovnost vrchlabských vedla ke srovnání stavu na konečných 2:2. Po dramatickém penaltovém rozstřelu získaly bod navíc Mladé Buky. Poznámka: delegování jen jednoho rozhodčího na mužstva, která mají kvalitu i ambice je od OFS velkou chybou.
TJ Baník Žacléř A – TJ Baník Rtyně 4:0 (1:0). Branky: Těžký 2, Baše, Ondráško. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 2:3. Diváků: 40. Po prohře žacléřských ve Strážném a ve středečním poháru s Mladými Buky čekalo hráče derby Baníků. Za stálého deště bylo na hřišti, při vší úctě k soupeři, jen jedno mužstvo. Do poločasu předvedli domácí dobrý útočný fotbal, ale to zakončení… Již v 6. minutě neproměnil penaltu Baše, poté Těžký sám před brankou nepochopitelně minul, po rohu zvonilo břevno domácí branky a dorážka zblízka opět vedle. A tak si vzal míč Baše obešel dva hráče a propálil gólmana. Následovala další tutovka Bašeho, kterou gólman skvěle vyrazil na tyč a po druhém faulu nestíhajících hostí další penalta, kterou Skála také nedal. Hosté za celý zápas opravdu zahrozili jen jednou, míč mířící do prázdné branky na čáře ve skluzu odvrátil Mádle. Po změně stran se konečně domácí rozstříleli a rozhodli jednoznačné utkání ve svůj prospěch. Až však Baník najde kanonýra, který promění alespoň polovinu šancí, uleví se divákům, trenérům a hlavně samotným hráčům. Dobrý výkon podal rozhodčí Pavel Prokop.
TJ Strážné – TJ Sokol Staré Buky 2:3 (0:3). Branky: Stejskal, Balcar – Maňuch 2, Prokop. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 1:3. Diváků 100. V utkání velmi dobré úrovně domácí mužstvo doslova prospalo první poločas. Bez nasazení a bojovnosti darovali domácí během 30min hostům třígolové vedení. A jen s velkou dávkou štěstí nebyl rozdíl ve výsledku prvního poločasu o několik branek větší. Velmi dobře hrající hráči hostí neproměnili několik vyložených šancí a tak se šlo do kabin za stavu 0-3.
Do druhého poločasu vstoupilo Strážné s pozměněnou sestavou. Do utkání nastoupili mladí hráči Bradler a Zárybnický a přinesli oživení do naší hry. Bohužel se jim nepodařilo proměnit své vyložené šance. Přeci jen se Strážné dočkalo, když po samostatné akci snížil na 1- 3 Michal Stejskal. Velký tlak a několik dalších neproměněných šancí a neuznaný gól pro domnělý ofsajd. To byl průběh druhého poločasu. Snížení na 2-3 v 86min přišlo příliš pozdě, protože závěrečný tlak vytoužený třetí gól už nepřinesl. I když hosté v prvním poločase dominovali, Strážné by si za předvedenou hru v druhém poločase remízu zasloužilo.