FK Poříčí u Trutnova – TJ Sokol Staré Buky 1:4 (0:2). Branky: Stránský – Kuric st., Makovský, Kuric ml., Prokop. Rozhodčí: Žák. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (Horák).  Diváků: 70. Hosté nastoupili do utkání aktivněji a domácí přikovali na vlastní polovině. Po sérii přímých kopů kolem velkého vápna se nakonec trefil Kuric. Ve 27.min. potrestal další chybu Němeček. Domácí se pak na chvíli zvedli a trefili např. tyčku, jinak to ale byla z jejich strany v první půli slabota… Ve druhém poločase přišlo mírné Poříčské zlepšení a po faulu v pokutovém území kopal Horák penaltu. Trefil břevno, ale po následném závaru nakonec snížil Stránský. Domácí se nadechovali, ale svojí nedisciplinovaností je zastavil Horák, který byl rozhodčím poprávu vyloučen. Pak už domácí hráli vabank a byli dvakrát hosty ztrestáni. Dnes hosté vyhráli naprosto zaslouženě, hráči Poříčí by se měli zamyslet nad svojí disciplínou a vystupováním na hřišti.

TJ Strážné – TJ Baník Žacléř A 2:1(1:1). Branky: Stejskal , Jiřička (pen.) – Pech, Marek. Rozhodčí Pilný- ŽK: 0:1. Diváků: 40. Po vítězství ve Vrchlabí čekalo Strážné další těžké utkání s Baníkem Žacléř. Mladé mužstvo Žacléře nastoupilo s velkým sebevědomím, které ale nevedlo k tíženým bodům. Do vedení šli domácí, když se z pokutového kopu Jiřička nemýlil. Hosté však ještě do poločasu vyrovnali po hrubé chybě domácího gólmana. V druhé části bylo několik nebezpečných situací na obou  stranách, ale ani jedno z mužstev své šance neproměnilo. Až v 89 min se trefil Michal Stejskal a všechny body zůstaly tak ve Strážném.
TJ Baník Rtyně – FC Vrchlabí B 2:2 (1:1) penalty 0:2. Branky: Hoffman, Prouza – Mejsnar, Rennner.  Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 0:1. Diváci: 80. V úmorném vedru odehráli hráči obou týmu bojovné utkání ve vysokém tempu. Domácí hráči zahájili náporem a ve 2.min. se ujali vedení hlavičkou Hoffmana po rohovém kopu – 1:0. Hostující celek se poté chvilku hledal, ale postupně se dostával do rychlých kombinací, které dělaly rtyňským hráčům velké problémy. Ve druhé části první půle převzal otěže hry a zcela ovládli střed hřiště. Vytvořené vyložené brankové šance jim však zlikvidoval výtečný domácí gólman Seidel. Je paradoxní, že v době největšího tlaku mohli hosté inkasovat podruhé, ale prudká hlavička skončila těsně vedle tyče bezmocného brankáře. Hostům se podařilo zaslouženě vyrovnat Mejsnarem ve 39.min. – 1:1. Ve druhé půli se hra dlouho nemohla dostat do tempa. Byla rozdrobená do množství osobních soubojů, což více vyhovovalo domácím. V 67.min. pak předvedl domácí Prouza nádhernou sólovou akci, kdy si v závěru obhodil protivníka a zavěsil – 2:1. Radost domácím však netrvala dlouho a po rozehrání a bleskové akci po pravé straně srovnal v 68.min. Renner na 2:2. Hosté chtěli strhnout vedení na svou stranu a mnoho nescházelo, když v 72.min. nastřelili po výtečné sólové akci brankovou konstrukci. Ani rtyňští neztratili bojovnost, snažili o vstřelení rozhodující branky, ale skóre se do konce utkání již nezměnilo. V penaltovém rozstřelu pak byli lepší hosté a z celkového pohledu na vývoj utkání berou zaslouženě bod navíc.
FC Mladé Buky – SK Janské Lázně 3:2 (1:0). Branky: Ruml 2, Kahoun – Sameš, Doležal. Rozhodčí: Říha. ŽK: 2:2. Diváků: 123. V úmorném vedru měli lepší vstup do utkání domácí hráči, kteří ve 3. minutě vstřelili svůj první gól. Pavel Ruml zahrál rohový kop a Josef Kahoun zkušeně z voleje uklidil míč za hostujícího brankáře. Domácí pokračovali v náporu a jedním útokem za druhým atakovali hostující bránu. Brankáře hostů se jim již nepodařilo překonat do konce prvního poločasu. Ke konci prvního poločasu se ke slovu dostali hosté, domácí však podržel svými zákroky brankář Marek Engler. Druhý poločas začali hosté aktivněji, domácí hrozili pouze z rychlých protiútoků. Při jednom takovém vybojoval domácí Josef Kahoun míč uprostřed hřiště, vysunul nabíhajícího útočníka Pavla Rumla, který neomylně poslal domácí celek do dvoubrankového vedení. Za nedlouho poslal Pavel Ruml domácí svým dalším gólem v 73. minutě do tříbrankového vedení. V této chvíli se zdálo být o vítězi zápasu rozhodnuto. Domácí měli ještě 2 vyložené příležitosti, které však svými zákroky vychytal hostující brankář. Hosté však zápas nevzdali a po nedorozumění mezi stoperem a domácím brankářem nejprve v 82. minutě Doležal snížil na 3:1 a za 3 minuty Sameš po centru hlavou snížil na 3:2. Hosté poté všechny své síly vrhli do útoku ale domácí vítězství udrželi až do konce i po závěrečné střele hostujícího Plochy, který jen těsně minul bránu domácích.
TJ SOKOL Bílá Třemešná B – TJ Jiskra Podhůří 8:1 (3:0). Branky: Jákl Jan 2, Jákl Jaroslav, Jákl Martin, Kubelka, Žižka, Bednář, vlastní (Provazník) – Lastomirský. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 0:1. Diváků: 60. Nedělní zápas „Na Dubině“ přinesl střet dvou světů. Na domácí straně jedenáctka mladíků, v řadách soupeře naopak celá plejáda borců v pokročilejším věku. Úmorné vedro tak značilo, že ve výhodě bude přece jen třemešenská rezerva. A bylo tomu tak. Domácím vyšel hned úvod utkání, v němž třemi góly během osmi minut de facto rozhodli o výsledku. Také druhá půle se hrála za převahy svěřenců kouče Taranta, přesto se hosté dočkali alespoň čestného úspěchu z nohy Lastomirského.

Jiskra Bohuslavice – Jiskra Kuks 0:2 (0:1). Branky: Pišl, Odvárka. Rozhodčí: Fikejz.  ŽK: 1:4. ČK: 1:0 (Nagel). Diváků: 41. Zápas rozhodla červená karta po dvou obdržených kartách domácího brankáře ve 20. minutě prvního poločasu a následná proměněná penalta. Domácí se srdnatě snažili vyrovnat skóre, ale nabídnutou penaltu sami neproměnili. Po vyrovnaném zápase nakonec oslabený domácí tým kapituloval v závěru na dva nula a zápas tím byl rozhodnut.

Zdroj: ofstrutnov.com