TJ Baník Žacléř A – FK Poříčí u Trutnova 3:0 (1:0). Branky: Brožek, Hradecký, Těžký. Rozhodčí: Pilný F. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (Geisler). Diváků: 40. Druhé domácí utkání Baníku v OP, stejné fotbalu kruté počasí, stejný rozhodčí, stejný průběh, poločas i konečný výsledek utkání. Znovu lze zopakovat i hodnocení, převaha v poli značná, zakončení mizerné, výhra rodila opět velmi těžce. Tentokrát však přijel silnější soupeř, který se dokázal dostat do několika šancí, ale střelecky selhal. Akcie hostů na lepší výsledek pohřbil stoper Geisler, který se nedokázal vyrovnat s druhým gólem a za kritiku rozhodčího šel do stínu. V závěru utkání si mohli hosté odvézt pěkný příděl, ale koncovka zatím žacléřské zlobí. Za bojovnost a nasazení však pochvalu zaslouží.
FC Vrchlabí B – TJ Sokol Staré Buky 1:2 (0:1). Branky: Žďárský – Mucudis N. 2. Rozhodčí : Lebeda. ŽK: 3:3. Diváků: 75.
TJ Strážné – SK Janské Lázně 3:2 (0:0). Branky Grégr, Jiřička, Jílek – Demuth, Doležal. Rozhodčí Novotný (OFS Jičín). ŽK: 0:2. Diváků 40. Za úmorného tepla se hrál vyrovnaný zápas, ve kterém padaly branky až ve druhé půli. Domácí se ujali vedení po kopu z rohu a hlavičce Grégra. Ale vzápětí bylo srovnáno dalekonosnou střelou Demutha po slabší chvilce domácího brankáře. Ale Strážné šlo do vedení z trestného kopu Jiřičky, opět však jen na pár minut, kdy vyrovnal Doležal. Tři body pro domácí přece jen vystřílel Jílek po samostatné akci Stejskala.
FC Mladé Buky – TJ Jiskra Podhůří 7:1(2:0). Branky: Štěpánek Michael 2, Ruml 2, Hrubeš, Kvíčala, Špička – Smejkal. Rozhodčí: Fikejz. ŽK: 3:0. Diváků: 77. Domácí měli celý zápas pod kontrolou, bylo pouze otázkou skóre, jakým rozdílem utkání skončí. V 7. minutě zakončoval po pěkné akci domácí Ruml do prázdné brány. V 30. minutě se k přímému kopu postavil domácí kapitán Pavel Hrubeš, který nádhernou střelou do pravé šibenice překonal hostujícího brankáře. To bylo do poločasu vše, neboť domácí svými nepřesnými nahrávkami nedokázali připravit další brankové příležitosti. Druhý poločas se odehrával v obdobném duchu jako první, kdy se hrálo zejména na polovině hostů. Domácí zpřesnili kombinaci, a rázem z toho byly branky, o které se zasloužili postupně Kvíčala, Štěpánek, Ruml a Špička. Hosté z ojedinělého protiútoku střelili čestný gól, kdy se trefil hlavou po centru Zdeněk Smejkal.
Sokol Vítězná – TJ JISKRA KUKS 3:0 (1:0). Branky: Robek 2, Kříž. Rozhodčí: Seidl. ŽK: 3:1. Diváků: 60.
V úvodu prvního poločasu se hrálo vcelku vyrovnané utkání, ale domácí si přeci jenom vytvořili více brankových příležitostí. Jednu z nich ve 23 min využil domácí Robek a poté již byli domácí lepším týmem. Ve druhém poločase domácí z přímého kopu ve 49 min opět Robkem zvýšili na 2:0 a pak už si vývoj zápasu režírovali tak jak potřebovali. V 78 min po pěkné kombinační akci zvýšili domácí Křížem na 3:0 a tento stav poté vydržel až dokonce zápasu.

Zdroj: ofstrutnov.com