Strážné – Bohuslavice 3:0 (2:0). Branky: Stejskal 2, Srnský. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 2:0, ČK 0:1 (R. Gregor). Diváků: 70. V utkání, které mělo být jednoznačnou záležitostí domácího družstva se čekalo na první branku jen sedm minut. Pak jakoby nervozita svazovala Stráženské a ti zahazovali jednu šanci za druhou. Mohlo je to mrzet, když z ojedinělého protiútoku nastřelili hosté tyč. Do přestávky pak přeci jen domácí zvýšili na 2:0 a hosté začali působit odevzdaným dojmem. Ve druhé půli přidal třetí branku opět M. Stejskal a všechny body zůstaly doma, ale příliš pěkné utkání to nebylo.

Rtyně v Podkrkonoší – Vítězná 3:3 (2:0), na penalty 12:11. Branky: Hoffman, Jaroš, Čepelka – Robek 2, Tichovský. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 1:2. Diváků: 75. Na domácí tým čekal v nádherném počasí soused v tabulce, který má na jaře výtečné výsledky. Od úvodu se týmy oťukávali a čekali, s čím vyrukuje ten druhý. Protivníci si vytvořili pouze příležitosti, které měli daleko do vážnějšího ohrožení, ale ve 34. minutě se z ničeho nic domácí ujali vedení po umístěné střele Hoffmana po zemi 1:0. Ve 42. minutě se poté uvolnil v šestnáctce Jaroš a angličanem zvýšil na 2:0. S tímto luxusním náskokem šli tak domácí do kabin. Druhou půli zahájili aktivněji hosté a v 51. minutě snížili z perfektně zahrané standartní situace hlavou na 1:2. Nervozita se postupně vkrádala na kopačky domácích hráčů, nepřesnosti se množily a vyústily v naprosto zbytečný faul, kdy z následujícího volného kopu bylo po hrubé chybě domácí obrany vyrovnáno 2:2. Poté se oba celky snažily strhnout vedení na svou stranu a větší vůli měli domácí, kteří po individuální akci Jaroše a jeho stříleném centru dorazili míč v 71. minutě do sítě Čepelkou 3:2. Hosté vrhli všechny síly do útoku, ale nedařilo se jim ztéci obranu. Až v 87. minutě domácí Slavíček neodehrál míč, který se od něho nešťastně odrazil k Robkovi, který neměl problém z bezprostřední blízkosti vyrovnat na 3:3. V nekonečném  penaltovém rozstřelu pak zvítězil domácí celek, když ve většině pokusů byli gólmani jen diváky.

Podhůří – Mladé Buky 0:5 (0:4). Branky: Ruml, Liška, Hrubeš, Kvíčala, Klossovski. Rozhodčí: Mahrla. ŽK: 1:1. Diváků: 100. Lídr tabulky sehrál v Hartě vcelku pohodový zápas. Ne že by byl lepším týmem, ale ze čtyř střel v prvním poločase dokázal dát čtyři branky. Ve druhé půli měli míč na kopačkách více domácí, ale pravidlo když nedáš, dostaneš se potvrdilo v 85. minutě, kdy z brejku uzavřel skóre Klossovski. Výsledek 0:5 rozhodně nevypovídá poměru sil na hřišti, ale hosté vyhráli asi zaslouženě.

Lánov – Poříčí u Trutnova 1:4 (1:1). Branky: Půlpán – Horák 2, Korda, Potoček. Rozhodčí: R. Trejbal. ŽK: 1:0. Diváků: 50. Poříčí jako favorit utkání se ujalo vedení po rohovém kopu Horákem. Hrál se celkem pohledný fotbal. Domácí do poločasu po několika šancích také z rohového kopu vyrovnali Půlpánem. Po přestávce platilo pravidlo nedáš dostaneš. Lánov nedal a hosté vstřelili rozdílovou branku. V půlce druhého poločasu zbytečně fauloval Foubík a Horák z pokutového kopu zvýšil na 1:3. Domácí mohli korigovat, ale bohužel z několika šancí žádnou nevyužili. Na konečných 1:4 pro Poříčí upravil krásnou střelou z 20 metrů Korda.

Kocbeře – Bílá Třemešná B 3:1 (1:1). Branky: Šmíd, Hulík, Albín – Jan Jákl. Rozhodčí: Fikejz. ŽK: 1:2. Diváků: 37. Domácím se na jaře herně nedaří a v podobném duchu se odehrál i první poločas. Hosté se ujali rychle vedení, ale kocbeřští odpověděli stejnou mincí. Rozhodnutí přišlo ve druhé půli, kdy se Jiskra zlepšila a z mnoha střeleckých pokusů se ujaly ty Hulíka a Albína. Zasloužená výhra.

Staré Buky – Vrchlabí B 0:1 (0:1). Branka: Žďárský. Rozhodčí: Smola. ŽK: 3:1. Diváků: 100. K utkání o 3. místo tabulky zavítala do Starých Buků rezerva Vrchlabí. Ani jedno z mužstev mužstvo nechtělo udělat chybu a hra se odehrávala spíše ve středu hřiště. Ve 35. minutě ale došlo k nedorozumění v domácí obraně a hosté ujali vedení. Do druhého dějství nastoupila obě mužstva beze změn a ani obraz hry se příliš nezměnil. Hra byla často rozkouskovaná, což hostujícímu týmu vyhovovalo. Domácí Sokolíci se prostě nedokázali prosadit, a tak hosté vyhráli nejtěsnějším výsledkem.  Hosté se ukázali jako asi nejlepší mužstvo, které ve Starých Bukách hrálo.