Poříčí u Trutnova – Kocbeře 1:0 (0:0). Branka: vlastní. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 3:1, ČK: 1:0 (Machalík). Diváků: 50. Domácí nastoupili k zápasu ve velmi oslabené sestavě a zdálo se, že by si první mužstvo tabulky mělo bez problémů odvést všechny body. Domácí ale předvedli velice statečný a srdnatý výkon. Hosty prakticky k ničemu nepustili, a když už si hosté probili cestu k brance narazili, jako na zeď, na skvěle chytajícího trenéra domácích Jardu Dvořáka. Naopak domácí si místy vytvořili mírný tlak, měli i šance, které však nedokázali proměnit, a tak o výsledku rozhodla až šťastná branka ze závěru utkání. To již hráli domácí pouze v deseti.

Mladé Buky – Lánov 11:1 (4:0). Branky: Špička 5, Ruml 3, Liška, Brhel, Sucháň – Půlpán. Rozhodčí: Šolc, ŽK: 0:5, ČK: 0:1. Diváků: 80. Kromě úvodních dvaceti minut se hrálo na jednu branku a bylo jen otázkou, jakým skóre utkání skončí. K vidění bylo několik krásných branek, při kterých domácí rozebrali obranu hostů.

Vítězná – Janské Lázně 7:0 (3:0). Branky: Robek 2, Andrle 2, Vladeka 2, Krákora. Rozhodčí: Šamko (OFS Jičín). ŽK: 1:1. Diváků: 99. Jednoznačný zápas pro domácí, kteří si na svém hřišti opět s chutí zastříleli. Hostující tým měl velké potíže s rychlým přechodem domácích hráčů do útoku a může být rád, že si neodvezl dvouciferný výsledek, protože domácí zahodili ještě několik stoprocentních brankových příležitostí.

Bohuslavice – Rtyně v Podkrkonoší 0:3 (0:1). Branky: Černý, Hoffman, Jaroš. Rozhodčí: Žák. ŽK: 3:2. Diváků: 30. Ač to podle výsledku nevypadá, domácí odehráli celkem vyrovnané utkání. Zápas bohužel pro domácí rozhodlo proměňování šancí.

Vrchlabí B – Strážné 2:0 (2:0). Branky: A. Zajíc, Hanuš. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 0:0, ČK 0:1 (Absolon). Diváků: 50. Derby bylo odehrálo na hlavním hřišti. Hosté měli potíže se sestavou, ale o to víc bojovali. V první půli měli domácí stálou převahu, kterou dokázali zúročit až ke konci poločasu, kdy vstřelili dvě branky. Druhá půle probíhala ve stejném duchu, ale bez branek. V 86. minutě za stavu 2:0 ukončil rozhodčí utkání pro inzultaci po červené kartě hostujícího hráče.

Bílá Třemešná B – Staré Buky 0:8 (0:4). Branky: Kuric 3, Týnek, Prokop z pen., Sedláček, Korec, Pálinkáš. Rozhodčí: Andrýs. ŽK: 2:1. Diváků: 70. Fotbalisté Starých Buků dokázali rezervě Bílé Třemešné oplatit podzimní porážku doslova i s úroky. V první půli se hrál vcelku vyrovnaný fotbal, hosté však vyučovali v produktivitě, když se činil hlavně střelec tří branek Jan Kuric. Po pauze se výhoda silného větru přesunula na kopačky domácího mužstva, to ale po hodině hry inkasovalo z penalty pátou branku a zbytek zápasu se dohrál již jen z povinnosti.