Výsledky 18. kola

Rtyně v Podkrkonoší – Janské Lázně 1:3 (1:1). Branky: Lukáš Vlček – Dewat 2, Miloš Dvořák. Rozhodčí: F. Pilný. ŽK: 3:1. Diváků: 65. Domácí se v úvodu utkání dostali do rychlého vedení Lukášem Vlčkem, ale další šance nedokázali proměnit. Naopak hosté po centru a chybě ve 20. minutě vyrovnali. Domácí celek to trochu srazilo do kolenou, nicméně neustále atakoval branku hostů. Předváděl vcelku sice pohlednou hru, ale finální fáze mu nevycházela. Ani ve druhé půli nenašli domácí zbraň na defenzívu hostů a naopak hned inkasovali druhou branku. Zkušení hosté se poté zatáhli na svou polovinu a čekali na chyby. Domácí dřeli, ale před šestnáctkou jejich snaha končila buď nepřesnou přihrávkou nebo míče posbíral výborný gólman hostů. Domácímu týmu nepomohlo ani několikanásobné střídání, obraz hry byl stále stejný a dílo zkázy dokonala třetí branka v domácí síti.

Podhůří – Vítězná 0:3 (0:0). Branky: Krákora, Patrik Černota, Robek. Rozhodčí: R. Nývlt. ŽK: 2:3. Diváků: 65. Souboj devátého se sedmým přinesl vyrovnané utkání. V první půlce se musel fotbal přibližně šedesátce diváků, kteří do Harty přišli, líbit, neboť obě mužstva předváděla dobrý fotbal se spoustou pěkných fotbalových okamžiků. Žádnou ze šancí ale ani jedno mužstvo nevyužilo, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu. Druhé dějství pokračovalo ve stejném duchu až do 60. minuty, kdy domácí Emil Zdržálek neproměnil vyloženou šanci a vzápětí dokázal skórovat hostující Krákora. Poté se stále více začali prosazovat hosté a brankami Patrika Černoty po nedorozuměni domácí obrany a Robka po dalším kiksu harteckého mužstva, si zaslouženě odvezli všechny body.

Kocbeře – Mladé Buky 1:0 (0:0). Branka: Kulhánek. Rozhodčí: Matějka. ŽK: 3:3. Diváků: 70. Utkání o první místo nabídlo boj mezi vápny v němž byli v prvním poločase mírně lepší hosté a ve druhém domácí. Ti si ve druhém poločase připravili několik brankových šancí, ale prosadili se až po důrazu Radima Kulhánka. Zbytek zápasu byl emotivní, hosté měli v devadesáté minutě šanci vyrovnat, ale Strasser svůj tým podržel.

Staré Buky – Poříčí u Trutnova 4:1 (0:0). Branky: Nikolas Mucudis 2, Prokop, Kuric – Ulrych. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 2:5. Diváků: 150. Obě mužstva se dobře znají, a tak vstoupila do utkání se zabezpečenou obranou. Hra se odehrávala vesměs okolo středového kruhu, ani jedno mužstvo se v první půli prakticky nedostalo k přímému ohrožení soupeřovi svatyně. Na začátku druhého poločasu sice Sokolíci inkasovali po sporné situaci, ale nerezignovali a nakonec v posledních deseti minutách vývoj utkání otočili ve svůj prospěch a zaslouženě vyhráli. Utkání byl odehrálo na perfektně připraveném hřišti.

Strážné – Bílá Třemešná B 3:4 (3:2). Branky: Jiřička, Stejskal, Plecháč – Martin Jákl 2, Michal Wagenknecht, Jan Jákl. Rozhodčí: Fikejz. Bez karet. Diváků: 120. Uplynulo přibližně pětadvacet minut a stav už byl 3:2 pro domácí. Ani na jedné straně nehrály obrany dobře a kdyby domácí o poločase vedli 6:2, nikdo  by se nedivil. Ale ve druhé části to byli hosté, kdo střílel branky. Nejprve po rohovém kopu vyrovnali, a když z náhodného protiútoku dali vedoucí branku, stačilo jim po zbytek zápasu bránit a odvezli si všechny body.

Bohuslavice – Vrchlabí B 1:3 (0:0). Branky: Zdeněk Vik – Žďárský 2, Kroczek. Rozhodčí: R. Trejbal. ŽK: 2:0. Diváků: 30. V prvním poločase podal dobrý výkon domácí gólman Nagel, a tak branka nepadla. Ve druhé půli se lepší hosté nemohli střelecky prosadit. Když pak po hodině hry prostřelil z úhlu Zdeněk Vik brankáře hostů, Bohuslavice vedli. Domácí ale udrželi vedení jen chvíli, hosté v 70. minutě srovnali a nadále pokračovali v tlaku. V 75. minutě přidali po rychlé akci hosté druhou branku a před koncem zápasu po pěkné akci ještě třetí. Domácí už se nedostali do hry. Hosté vyhráli zaslouženě.