Rtyně v Podkrkonoší – Kocbeře 1:1 (0:1), na penalty 2:3. Branky: Vasiljev – Šmíd. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 3:3. Diváků: 100. Od šlágru kola se očekával kvalitní fotbal v podání dvou špičkových týmů přeboru. Úvod utkání lépe vyšel domácímu celku, který hned ve 2. minutě přehrál obranu hostů, ale Martin Hoffman ve vyložené pozici netrefil branku. Hostující tým se nenechal zahanbit, ohrožoval domácí celek rychlými akcemi po křídlech, leč bez přesného zakončení. Do druhé vyložené pozice se dostal domácí Radek Černý, který však sám na brankáře zakončil nepřesně vedle tyče. Hostující napodobili domácí, kdy v naprosto jasné pozici na pětníku pálil hráč jen do padajícího gólmana. Na šanci hostů odpověděli domácí třetí příležitostí, kterou hlavou neproměnil Martin Hoffman. V závěru poločasu vyrobili rtynští hrubku na levé straně hřiště při útočné fázi, když ztratili míč. Nedorozumění využil hostují Šmíd, který utekl a po ostrém souboji s brankářem poslal svůj tým ve 45. minutě do vedení. Po přestávce se čekal nápor domácích, ale inkasovaná branka jako kdyby hráčům svázala nohy. Lehkost pohybu se vytratila, přesnost také a hra se postupně rozdrobila do množství osobních soubojů, které postupně přerůstaly ve zbytečnou tvrdost. Fotbalovost ze hřiště zcela vymizela. Dostavily se sice nahodilé příležitosti, ale bylo jich pomálu. Tu největší na domácí straně zahodil opět Martin Hoffman. A tak pomohlo domácímu celku štěstí, když Roman Vasiljev v 81. minutě vystřelil, míč trefil protihráče, zcela změnil směr a skončil v síti bezmocného brankáře a bylo vyrovnáno. Soupeři se pak snažili zvrátit vývoj ve svůj prospěch, ale marně. Následné pokutové kopy přisoudily druhý bod celku hostů. Utkání zůstalo za očekáváním, bylo sice bojovné, ale přílišná tvrdost mnohdy přerostla hranice únosnosti a výsledkem byla i naprosto zbytečná zranění.
Lánov – Staré Buky 1:3 (0:2). Branky: Schmidt – Trunkát 2, Pálinkáš. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 2:3. Diváků: 30. Rozdíl postavení týmů v tabulce se projevil na skóre již v prvních patnácti minutách, kdy hosté vstřelili dvě branky. Domácí se dostávali do šanci jen ojediněle. Po přestávce vstřelili hosté třetí branku a o utkání bylo rozhodnuto. Domácí v samém závěru jen korigovali. Zasloužené vítězství Starých Buků.
Podhůří – Strážné 1:3 (1:2). Branky: Přívratský – Jiřička, Janoch, Stejskal. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 2:1. Diváků: 150.
Janské Lázně – Bohuslavice 4:1 (1:1). Branky: Michal Dvořák, Stránský, Borkovec, Doležal – Najman. Rozhodčí: Pelc. ŽK: 0:1. Diváků: 50. Pokud se někdo na utkání dostavil pozdě, přišel nadlouho o důležité chvíle zápasu. Domácí Koblížek nejdříve neproměnil samostatný nájezd po podklouznutí hostujícího obránce, krátce na to skóroval technickou střelou Michal Dvořák do sítě hostů a hned zasloužené vyrovnání na druhé straně po průniku Najmana domácí obranou. A to běžela teprve 11. minuta utkání. Zápas byl plný nasazení a osobních soubojů z obou stran a byl určitě ke koukání. Hosté byli ve druhé polovině úvodního poločasu aktivnějším týmem, nastřelili tyčku a jejich akce byly nebezpečné, i když některé koncovky zakončili uspěchaně. Domácí střelci zkoušeli pozornost gólmana z uctivé vzdálenosti, která nebyla až tak nebezpečná. Na druhý poločas domácí lavička nasadila do hry Stránského a ten se odvděčil vedoucí brankou, když z hranice velkého vápna prostřelil obranu i brankáře. Ve druhé části už byli domácí mírně lepším týmem a hosté hrozili jen z rychlých brejků a vznikajícího přečíslení domácí obrany. Šance však trestuhodně zahazovali. Byli to tak domácí, kteří brankou Borkovce navýšili skóre na rozdíl dvou gólů. I přes nepříznivý stav hosté bojovali, ale domácí vedli zápas k vítěznému konci. Před koncem se trefil ještě střídající žolík Petr Doležal a stanovil tak konečný účet.
Vítězná – Vrchlabí B 2:2 (0:0), na penalty 2:3. Branky: Krákora, Pohořelý – Šulc, Vejnar. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 2:3. Diváků: 30. Domácí šli do zápasu z různých důvodů bez pěti hráčů základní sestavy. V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas, s vícero šancemi na domácí straně. Domácím se dokonce podařilo i dvakrát skórovat, ale branky nebyly pro údajné ofsajdy uznány. Hosté v prvním poločase nastřelili jednou tyč. Do druhého dějství domácí vlétli a ve 47. a 49. minutě vstřelili dvě branky. Hosté potom zvýšili iniciativu a v 61. minutě po rohovém kopu snížili. Poté byli již hosté mírně lepším mužstvem a v závěru utkání se jim podařilo vyrovnat. V penaltovém rozstřelu domácí hned první kop neproměnili, což rozhodlo protože pak se už střelci nemýlili, a tak si hosté odvezli plusový bod.
Mladé Buky – Poříčí u Trutnova 2:1 (0:1). Branky: Sucháň, Brhel – Chaloupka. Rozhodčí: Žák. ŽK: 1:1. Diváků: 73. Vítězství domácích se nerodilo vůbec jednoduše. Od začátku se hosté soustředili na bránění a domácí se nedokázali vůbec prosadit. Proto přišel ve 38. minutě trest, hosté zahrávali aut na vlastní polovině a pěknou narážečkou se dostali před domácí branku, kde nekompromisně zakončil Chaloupka. Ve druhé půli se výkon domácích zlepšil. V 50. minutě se Jura Sucháň ocitl sám před brankářem a s přehledem šanci proměnil ve vyrovnávací gól .Domácí dále tlačili hosty k jejich bráně, avšak rozhodující moment přišel až v 88. minutě. Domácí Brhel z trestného kopu v blízkosti velkého vápna vymetl šibenici. Hosté se snažili ještě do konce vyrovnat , což se jim ale nepodařilo. Domácí si za výkon ve druhém poločase vítězství zasloužili.