Výsledky 11. kola

Mladé Buky – Rtyně v Podkrkonoší 1:1 (0:0), na penalty 2:3. Branky: Ruml – Hoffman. Rozhodčí: Herák. Bez karet. Diváků: 40. Utkání nemělo velkou úroveň. Hosté byli silnější v osobních soubojích, a tím získávali územní převahu. Domácí se po většinu utkání nedokázali dopředu prosadit. Vše podstatné se tak odehrálo v posledních deseti minutách. Nejprve se z brejku prosadil domácí Ruml, ovšem ihned po rozehrání se hostům podařilo vyrovnat. Utkání tak skončilo nerozhodně. Při penaltách domácí jednou zaváhali, a tak si plusový bod odvezli hosté.

Bohuslavice – Podhůří 4:3 (2:0). Branky: Najman 2, Škop, Zezula – Přívratský 2, Hladík. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:4. Diváků: 30. Domácí si vědomi nutnosti zisku bodů od začátku hýřili bojovností, což jim přineslo zasloužené vedení. Hosté i přesto, že byli fotbalovější, ovládli až konec utkání a výsledkově ho zdramatizovali. Potřebné body tak zůstaly v Bohuslavicích. Diváci si zápas užili, viděli sedm branek, a tak určitě nelitovali času stráveného v chladném počasí na fotbale.

Strážné – Lánov 5:0 (1:0). Branky: Stejskal 2, Plecháč, Hampl, Jiřička. Rozhodčí: Kemza. Bez karet. Diváků: 50. I přesto, že Lánov hraje o příčky nejnižší, v prvním poločase to tak nevypadalo. Utkání bylo vyrovnané, ale šance si vytvářeli přeci jen domácí. Bohužel žádnou nedokázali proměnit, tak až z nařízeného pokutového po faulu na Plecháče zahájil Jiřička gólové hody. Hosté se stále drželi na dostřel, ale když ve 47. minutě vstřelil Stejskal druhou branku, tak odpadli a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Domácí potom přidali další tři krásné branky a zaslouženě vyhráli.

Staré Buky – Kocbeře 1:2 (1:1). Branky: Prokop – Kulhánek, Béna. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 2:2. Diváků: 48. Domácí nastoupili k teprve čtvrtému zápasu na vlastním hřišti a hostili druhý celek tabulky. Hned ve druhé minutě se ujali brankou Prokopa po krásné české uličce od Korce vedení 1:0. Předváděli pohledný fotbal, na kterém měli zásluhu i dobře hrající hosté. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, útok střídal útok. Hosté nastřelili břevno a další střely vychytal skvělými zákroky domácí brankář Wonka. Ten se vrátil do branky po zranění a výborným výkonem držel hubený náskok. Když už to vypadalo na poločasové vedení domácích, přišla ve 43. minutě chyba v rozehrávce před vápnem a dotírající útočník hostů vybojoval balón, který ihned putoval před branku a pro Kulhánka nebyl problém dorazit míč do prázdné branky. Do druhého dějství nastoupila obě mužstva s jednou změnou, na hře to však znát nebylo. Nadále se pokračovalo v nastaveném trendu, hra se hrstce přihlížejících musela líbit. Domácí mohli jít opět vedení, ale branka jim nebyla pro údajný ofsajd uznána. Ale i tak se nadále hnali za vítězstvím a v posledních 20-ti minutách byli možná i nebezpečnější než hosté, ale nedokázali to brankově vyjádřit. Utkání by slušela remíza, ale bohužel po sporné ofsajdové situaci, šli do vedení Kocbeře. Branka vnesla na stranu domácích nervozitu a utkání se již jen dohrávalo. Staré Buky tak prohráli druhé utkání za sebou. Poděkování patří hráčům na obou stranách za pohledný fotbal, který nesl přívlastek derby a všem divákům, kteří v sychravém počasí našli cestu na hřiště.

Bílá Třemešná B – Vítězná 1:4 (1:3). Branky: T. Otradovský z pen. – V. Robek 2, P. Čechovič, Krákora. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 1:2. Diváků: 60. Královédvorské derby přineslo fotbal slabé úrovně. Domácí nováček začal duel slušně, ve 24. a 26. minutě ale inkasoval dvě branky od Víti Robka, a ty výrazně ovlivnily hru na obou stranách. Hosté pak stihli ještě třetí gól. Domácí se mírně zvedli až po kontaktní trefě z pokutového kopu. Ve druhém poločase se toho na hřišti příliš nezměnilo. Hráči Vítězné byli důraznější, za výhrou šli s větší touhou a po zásluze se radovali ze tří bodů. Jejich výhru pojistil minutu před koncem ještě pěknou brankou Krákora.