Rtyně v Podkrkonoší – Staré Buky 2:0 (0:0). Branky: Hoffman, Krátký. Rozhodčí: L. Nývlt. ŽK: 4:0. Diváků: 50. Úvod utkání byl od sousedů z horní poloviny tabulky opatrný. Domácí se pokoušeli o zteč spoustou přihrávek, z nichž většina končila nepřesností a odevzdáním míče. Z toho těžili hosté, kterým se dařilo využívat chyb k bleskovým brejkům s kvalitní přihrávkou za obranu. Jen ta finální fáze nebyla podle jejich představ. První skutečnou tutovku

si vytvořili v 11. minutě domácí důrazným Hoffmanem, jehož první střelu vyrazil gólman a následnou druhou z brankové čáry brankáře zastupující obránce Gábrle. Pro domácí celek to byl impuls ke zvýšení obrátek, začali přehrávat středovou osu protivníka a vytvářet si příležitosti. S koncovkou ale byli na štíru. Skutečná branková šance přišla po centru z pravé strany a hlavičce Martina Hoffmana, které brankář hostů jen bezmocně přihlížel, jak končí jen těsně vedle branky. Druhá půle začala opět tlakem domácích, ale příležitosti se nedařilo proměnit. Udeřilo až v 58. minutě, kdy slavil úspěch důraz Martina Hoffmana, který se probil do šestnáctky a poslal svůj tým do vedení 1:0. Hosté se pokusili vývoj zvrátit, ale jejich koncovka byla žalostná. Podruhé domácí celek udeřil po rohovém kopu v 65. minutě po hlavičce Martina Hoffmana a lehké teči Filipa Krátkého 2:0. A další šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Hosté ve snaze snížit otevřeli střed hřiště, navíc kupili chyby v rozehrávce a jen laxnost domácích hráčů při zakončování naprosto jasných brankových příležitostí byla příčinou nezvýšení rozdílu ve skóre. Utkání ale i tak dovedli s přehledem domácí k zaslouženému zisku tří bodů. Pro diváka opět velice pohledný zápas, ve které oba celky chtěly hrát fotbal, s kterým museli být fandové spokojeni.

Kocbeře – Strážné 2:1 (1:0). Branky: Horák 2 – Skrbek. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 1:1. Diváků: 30. V souboji oslabených týmů rozhodly parádní branky kapitána Zdeňka Horáka. V úvodním dějství byli aktivnější domácí, ale vsítit branku pro ně byl neřešitelný problém. Až ve 45. minutě napřáhl za šestnáctkou Horák a jeho střela zapadla přesně k tyči. Po přestávce byla hra vyrovnaná, bohužel zároveň ne příliš pohledná. Vyrovnání hostů přišlo po trestném kopu a pohotové dorážce Skrbka. Domácí pak znervózněli a vysvobodila je až krásná branka svého kapitána. Závěr už vyrovnání nepřinesl, a tak body zřejmě zaslouženě zůstávají v Kocbeřích.

Lánov – Bohuslavice 2:3 (1:1). Branky: Havránek z pen., Šafařík – Škop, Najman, Bureš. Rozhodčí: F. Pilný. ŽK: 2:4, ČK: 0:1 (Křížek). Diváků: 60. Utkání o poslední místo v tabulce odpovídala i úroveň hry. Lánov nenavázal na dobře odehraná předchozí utkání. Hosté byli bojovnější a šťastně vyhráli. Nejdříve vstřelili branku po záhadném odrazu míče. Domácí poté nedali několik šancí, přesto do poločasu srovnali z penalty Havránkem. Po přestávce hosté hrozili z brejků a jeden se jim podařilo využít. Domácí vyrovnali po pěkně rozehrané standartní situaci. Po dvou rozích mohli utkání otočit, ale jejich střely těsně minuly branku hostů. V nastaveném čase propadl do domácí branky rohový kop hostů a bylo rozhodnuto.

Podhůří – Vrchlabí B 0:5 (0:2). Branky: Fink 2, Tauchman, Vejnar, Žďárský. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:4. Diváků: 100. Domácí v derby s vrchlabským béčkem propadli po stránce taktiky. Snaha vyrovnat se mladým hráčům z Vrchlabí, konkurovat rychlostně a fyzicky byla po první půlce viditelně neuskutečnitelná. Hosté se v prvním poločase dostali do dvoubrankového vedení po chybách v hartecké rozehrávce. Ani taktická porada v kabině o přestávce na hře Jiskry nic nezměnila. Hosté dál lépe kombinovali a Ondra Zarebski připravoval spoluhráčům další gólové šance, které třikrát skončily v síti domácích. Nic na tom nezměnila ani ložená šance domácího útočníka Smejkala, ani neproměněná penalta hostujícího Vejnara. Vrchlabští si právem odvezli z Harty všechny body.

Janské Lázně – Bílá Třemešná B 5:4 (3:2). Branky: Michal Dvořák 2, Brát, Miloš Dvořák st., Romančák – Jaroslav Jákl 3, Martin Jákl. Rozhodčí: Pelc. Bez karet. Diváků: 40. Utkání sousedů v tabulce slibovalo vyrovnané utkání a diváci se opravdu nenudili. Oba týmy proměnily úvodní šance krátce po zahájení utkání. Nejdříve vymetl o tyč síť branky hostů Brát a obratem prostřelil domácího brankáře Jaroslav Jákl. Hra byla vyrovnaná, obě strany spoléhaly na týmový výkon. Hosté šli pak do vedení brankou Martina Jákla ve 23. minutě. O pět minut později nechali domácího Mildu Dvořáka staršího chvíli samotného před brankou a ten bez váhání skóre srovnal. Před koncem poločasu překonal Romančák překvapivou střelou brankáře hostí a domácí otočili skóre na svou stranu. V úvodu druhého dějství vystihl rozehrávku hostů Michal Dvořák a nedal brankáři šanci. Dvou gólové vedení rozhodně klid na hřiště nepřineslo. Oba týmy hrály ve vysokém tempu. Hosté snížili v 63. minutě Jaroslavem Jáklem. Klid na domácí stranu přinesl opět Michal Dvořák, který svým druhým gólem opět vrátil skóre dvoubrankový rozdíl. Hosté v samém závěru ještě snížili opět Jaroslavem Jáklem, ale domácí tým je již vyrovnat nenechal. Utkání na góly bohaté se muselo líbit. Oba týmy předvedly velice bojovný výkon, možná nadstandardní na mužstva ze středu tabulky.

Vítězná – Poříčí u Trutnova 3:3 (1:1), na penalty 2:3. Branky: T. Ježek, Kňourek, Robek – Kuric 2, Potoček. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 1:4. Diváků: 60. V zápase, který moc fotbalovosti nepobral, měli sice domácí opticky navrch, ale hosté z minima vytěžili maximum a domácí předčili hlavně v produktivitě. Domácí se třikrát dokázali hostujícímu týmu o jednu branku vzdálit, ale hosté pokaždé dokázali vyrovnat, a tak utkání skončilo nerozhodně. Museli se tedy kopat pokutové kopy o získání plusového bodu. V penaltové loterii byli úspěšnější hosté, a tak si odvezli o bod více.