Sestava: Hlušička – Truhlář (70. Piwko J.), D. Duchek, Záruba, J. Duchek – Zigo (55. Kubín), Polák, Bogáň, Krkonoška – Brádle (46. Lashchuk), Hampl
Rozhodčí: F. Pilný
ŽK: 2:1
Diváků: 60

Miroslav Lebeda, trenér:
Po brzkém vedení se naše hra v prvním poločase změnila v chaos a zápas se více méně odehrával před naším pokutovým územím. Největší chybou bylo, že jsme domácí nechali vyrovnat v poslední minutě. A aby toho nebylo dost, hned v první minutě poločasu druhého jsme dostali druhou branku.
Poté se hra opticky vyrovnávala, ale netaktické rozehrání před naší brankou a třetí gól v naší síti v době, kdy jsme se nadechovali k vyrovnání, nás poslal do kolen. Čtvrtá branka už padla v době, kdy jsme všechnu snažili dát sílu do útoku na úkor otevřenější obrany.
Musím jednoznačně konstatovat, že domácí byli ve všech parametrech lepším týmem – důraz, nasazení, pohy, rychlost a především CHTĚLI vyhrát. My jsme snad ani nechtěli hrát nebo to na většině našich hráčů nebylo poznat.

Výsledky mládeže:
Dorost: Mostek – Hronov/Stárkov 2:3
Také zde nás hosté přehráli zejména fotbalovostí (kombinace, pohyb, rychlost).

Starší přípravka:
Naši borci hrající pod hlavičkou Borovnice porazili domácí Radvanice 5:3 a poté Bílou Třemešnou 4:3 a dostali se do čela soutěže. Od příštího kola nastoupí nový soupeř – Žacléř.