FK Mostek – Bohuslavice 2:2 (1:2) pen. 4:5

Sestava: Hlušička – Truhlář, Duchek D., Záruba, Čajka – Zigo, Bogáň, Krkonoška, Plch (78. Šandor) – Polák, Hampl (83. Plecháč)

ŽK: 2:3
ČK: 1:1 (Hlušička – Křížek)
Diváků: 50

Miroslav Lebeda, trenér:
Do zápasu jsme vstoupili nešťastně. Po dlouhém autu hostů nikým netakovaní Truhla s Krkondou místo odkopu od míče odstoupili a 50 letý Vilám pohodlně zaskončil. Vůbec tým hostů „hýřil“ přestárlými borci, čehož my, bohužel, nevyužili. Vyrovnání přišlo asi v polovině 1. poločasu, kdy Čambus z trestného kopu využil špatně reagující zdi soupeře. Poté měl Hamplík 2x na kopačce hodně slibné gólovky, ale neuspěl. Zato hosté tu branku opět dali, a to více než kuriózní – AR 1 signalizoval ofsajd a HR po písknul. Pak si to rozmyslel, šel na poradu a světe div se – gól platí!?!
Druhý poločas jsme více méně hosty zamkli na jejich polovině, ale gól ne a ne přijít. Hamplík sám na branku, poté pronikl a naservíroval Krkondovi, kterého z pár metrů vychytal brankář hostů. Jakoby nám nahoře nepřáli. A potom snad z nulového úhlu brankové čáry (on to snad ani jinak neumí) Hamplík dostal nějak záhadně míč do branky.
Tlak pokračoval, leč chvilka nepozornosti a samostatný únik hostů likviduje Hlůša faulem před vápnem. Je vyloučen a do branky jde Krkonda. Do konce zbývá ještě dostatek času, ale jedinou změnou bylo ještě vyloučení hostujícího hráče asi 2 min před koncem.
A přišly na řadu penalty. Po dvou sériích 2:2. Hosté nedávají a my máme šanci vyhrát, jenže Krkondovi to zase nevyšlo. Pak Dušan 2x bezproblémově dává, zatímco hostujícího hráče Krkonda téměř vychytal, jenže stejně se to dokoulelo za čáru. Poslední penaltu Dušan přestřelil, a tím nám zůstal jen jediný bodík!!!
Na závěr si dovolím jednu úvahu, kterou nechci nikoho urazit – takhle slabý soupeř už určitě nebude!!!