FK Mostek „U17“ – Lánov „U17“ 13:0 (4:0)

Sestava: Piwko M. – Jiran, Šandor, Duchek, Zeman – Krkonoška, Čedík, Kubín, Čajka – Piwko J. , Plecháč T.
Střídali: Drahoš, Šrámek, Belák, Včelák
Střelci: Čedík 3x, Krkonoška 3x, Kubín 2x, Piwko J. 2x, Plecháč T. 2x, Jiran

Mostečtí dorostenci rozstříleli tým Lánov, protože si mysleli, že aby byli první, stačí mít lepší skóre než Trutnov. Bohužel po radosti, která panovala po zápase, jsme se dozvěděli, že se na to abychom byly 1. a stali jsme se „mistry“, bychom museli mít lepší vzájemný zápasy s Trutnovem a to bohužel nemáme. Ale teď už k zápasu… První poločas se nám nepovedl podle naších představ a vstřelili jsme „pouze“ 4 branky. Druhý poločas už na branky byl bohatší, když jsme nastříleli 9 branek. Musíme poděkovat naším fanouškům, kterých přišlo docela dost, za podporu. Tímto sezona 2014/2015 skončila i když jsme bojovali bohužel to nestačilo na ten “ titul“ a musíme se spokojit s 2. místem. Zároveň chceme poděkovat naším trenérům, za celou sezonu, kdy nás motivovali na každý zápas.