FK Mostek „U17“ – Trutnov „U17“ 4:2 (1:0)

Sestava: Piwko M. – Jiran, Čajka, Šandor, Duchek – Krkonoška, Kubín, Piwko J., Belák – Včelák, Plecháč
Střídal: Šrámek
Střelci – Plecháč 2x, Kubín, Piwko M. (z pen.)

Byli jsme lepší, rychlejší na míči, soupeř se snažil kombinovat, ale hodně nakopávali a zaměstnávali naše obránce. Hodně se bojovalo. V prvním poločase s trefil Kubín po střelce z velkýho vápna. Ve 2. poločase přidal na 2:0 Plecháč T., poté rozhodčí po faulu Šandora písknul soupeři penaltu, kterou proměnili. Na 3:1 přidal opět Plecháč T., na 4:1 dal gól náš golman Martin Piwko po penaltě po faulu na Krkonošku. Ale náš golman tak slavil, že se nestihl vrátit a dostal gól hned z rozehry na 4:2. Příští týden nás čeká poslední zápas s týmem Lánov, ve kterém jde opravdu o vše a byli bychom rádi kdybyste nás přišli podpořit. Je to v neděli 14.6 od 10:00 hodin.