Výsledky 24. kola

Kunčice nad Labem – Janské Lázně 6:0 (3:0). Branky: J. Prokeš, D. Jeřábek, J. Míč, M. Kracík, Stejný, A. Kracík. Rozhodčí: Mahrla. ŽK: 0:1. Diváků: 50. Jednoznačný průběh utkání, ve kterém domácí rozdělili vstřelené branky rovnoměrně na oba poločasy. Několik dalších šancí a penaltu ještě neproměnili. Hosté dohrávali po zranění v deseti.

Strážné – Vrchlabí B 3:2 (2:1). Branky: Grégr 3 – Sommer, Kraus. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 3:2, ČK: O. Zarebski. Diváků: 50. Derby jak má být. Nebylo to o velkých akcích, ale o vyhecovaných soubojích a pěkných brankách. Strážné vedlo překvapivě už 2:0, ale gól do šatny dostal Vrchlabí do hry. Hned po přestávce vrchlabská rezerva srovnala a měla i více ze hry. Strážné však bylo nebezpečné z protiútoků a jeden proměnilo v konečné vítězství.

Bohuslavice – Podhůří 3:1 (2:0). Branky: Najman 2, Efler – Jirků. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 1:0. Diváků: 20. V souboji dvou celků ohrožených sestupem vstřelili více branek domácí.

Kocbeře – Vítězná 1:1 (0:0), na penalty 2:1. Branky: Hulík – Vojtíšek. Rozhodčí: L. Nývlt. ŽK: 1:3. Diváků: 60. Královédvorské derby se hrálo za stálé převahy hostujícího týmu. Domácím vyšel vstup do utkání, pak se ujali taktovky hráči Vítězné, ale v největší šanci Vohnout branku minul. Po přestávce stejný obraz hry pokračoval, a tak byla branka kanonýra Hulíka velkým překvapením. Když už to vypadalo na výhru Jiskry, vyrovnal pěknou brankou Vojtíšek. V penaltovém rozstřelu potvrdil svůj výborný výkon Pavel Strasser a vychytal domácím bod navíc.

Rtyně – Staré Buky 1:1 (1:1), na penalty 3:4. Branky: Hoffman – Maňuch. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 4:1. Diváků: 70. Ve Rtyni se odehrálo utkání, ve kterém měl sice mírnou optickou převahu lídr přeboru, ale na šance to bylo vyrovnané. Zaskvěli se oba gólmani, kteří podrželi své celky vynikajícími zákroky a měli hlavní zásluhu na dělbě bodů. Ve střelbě penalt pak byli šťastnější hosté.