Staré Buky – Lánov 7:2 (3:0). Branky: Prokop 2, Pálinkáš 2 (1 z pen.), Brutovský, Špička, Němeček – Šafařík, Schmidt. Rozhodčí: Mahrla. ŽK: 0:1. Diváků: 80. Hosté z Lánova nastoupili do utkání odevzdaně a podle toho také vypadal první poločas. Byl to festival krásných branek do sítě hostů. Skóre otevřel po pěkné akci a zakončení z první Prokop, poté se z pětadvaceti metrů trefil přesně k tyči Brutovský ve 20. minutě. Bylo jen otázkou času, kdy dobře hrající domácí, přidají další branky, neboť se hrálo převážně na půlce Lánova. Poločasový účet uzavřel nádhernou střelou do horního rohu branky z třiceti metrů Špička. Několik dalších šancí domácí neproměnili, ale i přesto měli otěže zápasu jasně ve svých rukách. Do druhé půle nastoupili domácí opět s velkou chutí, ale vedení 5:0 je na pár minut uspokojilo, kdy každý jen útočil, čehož hosté využili po chybách domácích ke snížení na 5:2. Domácí pak ale zabrali a konečné skóre hovoří jasně. Domácí sokolíci v utkání dominovali a výsledek mohl být daleko vyšší, i přesto odcházelo početné publikum velice spokojeno. Staré Buky vyhráli devátý zápas v řadě a nadále vedou tabulku Okresního přeboru.

Vítězná – Rtyně 3:0 (2:0). Branky: Naštický 3. Rozhodčí: Kučera (OFS Jičín). ŽK: 2:3. Diváků: 40. Domácí do zápasu nastoupili bez čtyř hráčů základní sestavy a v úvodu to bylo na hřišti znát. Vcelku vyrovnané utkání se zlomilo ve 38. minutě, kdy hostům chytil domácí Daniel pokutový kop, a tak je ve 43. a 44. minutě potrestal domácí Naštický dvěma brankami, a to ještě ve 45. minutě znovu Naštickému neznali branku pro údajný ofsajd. Ve druhém dějství si mírně lepší domácí vytvořili několik šancí, ale oba gólmani drželi své týmy. Až patnáct minut před koncem svoji třetí brankou Naštický upravil na konečných 3:0.

Bohuslavice – Kocbeře 1:4 (0:1). Branky: Mucudis – Hulík, Šmíd, Blažek, Stránský. Rozhodčí: Jiří Říha st. ŽK: 3:2. Diváků: 10. Hosté si v tréninkovém tempu došli pro tři body. Domácí ohrozili hostujícího brankáře až v závěru zápasu.

Janské Lázně – Strážné 2:2 (1:1), na penalty 2:3. Branky: Michal Sapár, Hradecký – Grégr, Jiřička. Rozhodčí: Doubic. ŽK: 1:2. Diváků: 50. Vyrovnané utkání o jistotu pro domácí a klid středu tabulky pro hosty přinesl řadu chyb a nepřesností na obou stranách. V úvodu nevyužil svoji šanci domácí Brát, ale vše napravil Michal Sapár střelou bez přípravy, kterou zastavila až síť branky hostů a domácí vedli. Hosté však také nenápadnou střelou ukrytou domácí obranou kontrovali a srovnali na 1:1. Před poločasovou přestávkou mohli jít hosté do vedení, ale Stejskal svůj samostatný nájezd na domácího brankáře Bernasinského neproměnil. Na stavu nic nezměnil ani následný roh hostů, když míč z domácí brankové čáry vykopával Kos. Po změně stran rozehráli domácí rohový kop a skvělý centr hlavou přesně umístil do sítě Hradecký a domácí opět vedli. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale šance Mildy Dvořáka ml. na domácí straně ani Pfeifera na straně hostů zůstaly nevyužity. V 60. minutě nenápadně zacentroval na domácí branku hostující Jiřička a míč k překvapení všech zapadl do sítě. Remízový stav vydržel i v 71. minutě, kdy domácí Demuth neproměnil nařízený pokutový kop, když přestřelil branku hostí. V penaltové loterii byli úspěšnější hosté a odvezli si bonusový bod.

Poříčí u Trutnova – Kunčice nad Labem 2:2 (1:1), na penalty 2:3. Branky: Tomšík, Chaloupka – Švec, Kracík. Rozhodčí: Fikejz. Diváků: 50. Vyrovnaný a z obou stran kvalitní výkon viděli diváci v Poříčí. Hosté byli od začátku utkání aktivnější a dostávali domácí pod tlak. Odměnou jim, po dvou neproměněných  šancích, byl v 15. minutě gól Švece. Poté se hra vyrovnala a domácí Tomšík s pomocí hostujícího obránce vyrovnal na poločasových 1:1. Ve druhém poločase se hrálo stylem nahoru dolů s množstvím šancí na obou stranách. A i když domácí po rychlé kombinaci a gólu Chaloupky vedli 2:1, tak je konečná remíza spravedlivá. V penaltovém rozstřelu si pak bonusový bod vybojovali hosté.

Vrchlabí B – Podhůří 3:0 (2:0). Branky: Hawel, Renner, Zarebski. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:2. Diváků: 120. První poločas byl ze strany domácích fotbalově pohledný a podařilo se využít šance v 7. a 29. minutě. Druhý poločas byl zásluhou zlepšeného výkonu hostujícího mužstva vyrovnaný. Rozhodnutí a klid přinesla branka na 3:0 z kopačky Ondry Zarebského.