Strážné – Poříčí u Trutnova 1:2 (1:0). Branky: Jiřička – Kuric, Janas. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 0:1. Diváků 50. V utkání o střed tabulky se nehrál příliš pohledný fotbal. Domácí šli do vedení po pěkné akci Jiřičky, přestože hosté byli herně lepší. Jejich snaha byla odměněna ve druhé půli, když se jim podařilo otočit výsledek a odvezli si všechny body.
Podhůří – Janské Lázně 1:2 (1:0). Branky: Smejkal – Demuth z pen., Dvořák. Rozhodčí: L. Nývlt. ŽK: 1:0. Diváků: 60. Přímý souboj o záchranu v přeboru skončil úspěšně pro hosty. Jiskra sice vedla po individuální akci Smejkala, ale své další tutovky trestuhodně neproměnila. Ve druhém poločase, nejprve penalta za faul, kterou bombou proměnil Demuth, poté dobře trefený volný přímý kop Dvořákem prošel až do sítě a bylo rozhodnuto.
Kocbeře – Vrchlabí B 2:1 (0:0). Branky: Šmíd 2 – Zarebski. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 0:4. Diváků: 21. Vyrovnané utkání, ve kterém branky padaly až po poločase a domácí dokázali otočit nepříznivé skóre. Jiskra měla dobrý vstup do zápasu a v prvních deseti minutách mohla hned třikrát skórovat. Hosté byli možná více na míči, ale žádnou vyloženou šanci neměli. Po přestávce Vrchlabí B začalo náporem a zaslouženou brankou. Jiskra v oslabené sestavě sebrala síly a díky dvěma zásahům kanonýra Zbyňka Šmída skóre otočila. Ta druhá přišla v 88. minutě, takže šťastné vítězství pro domácí.
Rtyně – Bohuslavice 3:4 (2:2). Branky: Hoffman, Černý, Novák – Najman 3, Eflér. Rozhodčí: Matras. ŽK: 5:3, ČK: 1:0 (Prouza po druhé ŽK). Diváků: 30. Utkání velmi slabé úrovně, které nelze hodnotit pozitivně. Zejména pak vystoupení domácích bylo nedůstojné i vzhledem k postavení celků v tabulce.
Staré Buky – Vítězná 2:1 (1:1). Branky: Pálinkáš, Maňuch – Robek. Rozhodčí: J. Říha st. ŽK: 3:4. Diváků: 70. Do zápasu vstoupila obě mužstva aktivně, hra přelévala z jedné strany na druhou. Po chybě obrany se domácí ujali brankou Pálinkáše vedení. Hosté ale brankou Robka do šatny ve 45. minutě srovnali. Ve druhém dějství se obraz hry nezměnil, žádné z mužstev se nechtělo smířit s remízou. Postupem času již bylo stále jasnější, že kdo dá branku, tak vyhraje. Nakonec se to podařilo domácím po pěkné akci a zakončení Maňucha. Poté si již Sokolici výhru nenechali zodpovědným výkonem sebrat. Odskočili tak Vítězné na čele tabulky. Hosté se předvedli v dobrém světle, nenechali ani metr hrací plochy zadarmo a neustále tlačili na obranu domácích. Vyrovnané utkání se nakonec k radosti domácích fanoušků muselo líbit.