Výsledky 16. kola

Tři z šesti utkání byla z klimatických důvodů odložena. Kromě zápasu Mostku se Starými Buky se hrálo ještě v Bohuslavicích a Kocbeři.

Bohuslavice – Poříčí u Trutnova 1:2 (0:0). Branky: Dušan Poláček – Chaloupka, Janas. Rozhodčí: Fikejz. ŽK: 2:2. Diváků: 40. V první půli se domácím podařilo udržet bezbrankový stav i přes vytrvalou převahu hostujícího mužstva. Ta se projevila na začátku druhého poločasu, kdy hosté vstřelili dvě rychlé branky. Hra se poté vyrovnala, šance byly na obou stranách, ale domácím se podařilo pouze snížit z přímého kopu.

Kocbeře – Strážné 2:2 (0:2), na penalty 2:3. Branky: Hulík, Šmíd – Stejskal, vlastní. Rozhodčí: Rolf. ŽK: 1:1. Diváků: 20. Prvních dvacet minut byli kocbeřští lepší, ale významnější ohrožení branky soupeře si nepřipsali. To hosté dokázali skórovat ze své první šance. Zbytek poločasu byl vyrovnaný a v závěru si domácí vsítili vlastní gól. Po přestávce se hrálo na jednu branku, ale víc než vyrovnání dobře hrající Jiskra nestihla. Penalty dopadly lépe pro hosty.

Zdroj: ofstrutnov.com