FK Mostek - oficiální stránky fotbalového klubu

Tatran Hostinné – FK Mostek 3:2 (0:1)

Střelec: 2x Lashchuk

FK Mostek – Jánské Lázně 2:0 (2:0)

Sestava: Hlušička – Čechovič, D: Duchek, Záruba, Čajka (89. A. Duchek) – Jirák (81. Polák), Bogáň, Špidlen, Hampl (60. Truhlář) – V. Robek, Lashchuk

Střelci: Lashchuk, V. Robek

Miroslav Lebeda, ternér:
Pomalu se stává pravidlem, jakoby přes kopírák, že vstupy do domácích zápasů se „hrají podle stejného scénáře.“ Jsme aktivní a vytváříme si brankové příležitosti, Více »

Kocbeře – FK Mostek 2:2 (1:1), pen: 4:3

Sestava: Hlušička – Vrabec, D. Duchek, Záruba, Čajka – Hampl, Bogáň, Jirák, Polák (88. Přiklopil) – Borůvka (70. Nerer) – Lashchuk

Branky: Lashchuk, Bogáň

Když jsem si před zápasem projel náš hráčský ansámbl, došel jsem k závěru, že není k dispozici 10 hráčů, oproti minulému domácímu zápasu hlavně Čechovič, Truhlář, Špidlen a Více »

FK Mostek – Strážné 5:2 (2:0)

Sestava: Hlušička – Čajka, Čechovič (55. Borůvka), Záruba (38. Vrabec), Truhlář – Jirák (89. Pohořelý), D. Duchek, Špidlen, Hampl (88. Čedík) – V. Robek, Polák (84. Nerer)

Branky: 3x V. Robek, Polák, Borůvka

Trochu se ve mně mísí pocity spokojenosti s obavami pro příští utkání, neboť jak je ze sestavy patrné, museli jsme z důvodu zranění střídat oba stopery. Zvláště s Lukášem Čechovičem to nevypadá nikterak růžově.
Vlastní zápas jsme rozjeli poměrně slušně. Nebýt lehce necitlivého rozhodnutí Více »

Hajnice – FK Mostek 2:2 (2:0), pen. 9:10

Sestava: Přiklopil – Čajka, Čechovič, Záruba, Truhlář (73. Pohořelý, 90. Nerer) – Hampl, Bogáň, Špidlen, Polák – V. Robek, D. Duchek

Branky: V. Robek, Špidlen

Jak je ze sestavy patrno, „kouzlil“ jsem, jak se dalo. Naprosto stěžejními faktory tohoto utkání však byli náš gólman a terén místního hřiště ve spojitosti s Více »

FK Mostek – Volanov 0:1 (0:0)

Sestava: Hlušička – Vrabec (88. Nerer), Čechovič, Záruba, Čajka – Polák (67. Pohořelý), D. Duchek, Špidlen, Borůvka (67. Zigo) – V. Robek, Lashchuk

Zápas se mi hodnotí velmi obtížně. Podíval jsem hodiny na stadionu – byla tam sedmička, když jsme měli třetí brankovou příležitost, včetně neuznaného gólu po krásné útočné akci. Od té doby se hrál oboustranně svižný fotbal, ale gólovky se někam poděly do ztracena. Oba brankáři takřka nic neřešili a Více »

Poříčí – FK Mostek 3:1 (2:0)

Poříčí – Mostek 3:1, pol. 2:0, branka Čajka
Sestava: Lebeda – Vrabec (64. Borůvka), Čechovič, Záruba, Čajka – Kuhn, D. Duchek, V. Robek, Hampl – Polák (75. Nerer), Lashchuk
Branka: Čajka

Nepovedené, v podstatě zbytečné utkání. Domácí hráči prokázali daleko více snahy a chuti vyhrát za pomocí totální, občas až přehnané tvrdosti, lepšího pohybu, jednoduchosti v zakončení a též výhody domácího mlatu.
Již od počátku bylo patrné, že nás zápas nezastihl v nejlepším rozpoložení. Více »

Libeč – FK Mostek 1:6 (1:4)

Sestava: Hlušička – Vrabec, Čechovič, D. Duchek, Čajka – Hampl, Bogáň, Špidlen (80. Borůvka), Přiklopil (46. Polák) – V. Robek, Lashchuk (86. Nerer)
Střelci: 4x Lashchuk, 2x V. Robek
Naprosto nečekané, ale rozhodně zasloužené vítězství. V Libči jsme nehráli drahně let, ale prostředí se příliš nezměnilo, vyjma super trávníku. Jak se říká, „na tomhle se dá hrát i kulečník.“
Zápas jsme začali velmi dobře. Eliminovali jsme klasickou Více »