FK Mostek - oficiální stránky fotbalového klubu

FK Mostek – Poříčí 1:4 (0:3)

Branka: Fekejz (z pen.)

Vrchlabí B – FK Mostek 2:0 (1:0)

FK Mostek – Trutnov C 0:1 (0:0)

FK Mostek – Podhůří 2:3 (2:0)

FK Mostek – Vítězná 0:5 (0:2)

Sestava: Hlušička – Ježek, Čedík st., Záruba, Čedík ml. (25. A. Duchek) – D. Duchek (K), Fikejz (70. Borůvka) – Kočí, Čajka, Zigo – Hampl

Už ani nevím, co mám o našich zápasech psát, neboť je to stále stejné. Množství omluv, špatná fyzička, nedůstojné výkony. Opět jsme Více »

Jánské Lázně – FK Mostek 4:0 (2:0)

Sestava: Vacík – Ježek, D. Duchek (K), Záruba, Truhlář – Kočí, Jirák, Čajka, Hampl – Hlušička (72. Borůvka), Lashchuk

Utkání vlastně začalo již během týdne, kdy jsem zažil hledačské martyrium – tj. hledání hráčů. V pátek večer jsem jich měl deset, z toho 2 brankaři. Nakonec nám dvěma hráči vypomohlo borovnické mužstvo, které nám po Více »

FK Mostek – Rtyně 0:2 (0:1)

Sestava: Hlušička – Zigo, Duchek D., M. Čedík st., Truhlář (36. Špatný) – Kočí, J. Piwko, Jirák, Čajka (85. M. Piwko) – Fikejz (68. M. Čedík ml.) – Brádle (66. A. Duchek)

Zápas se mi nehodnotí vůbec dobře. Ani ne tak, že jsme prohráli, ale jak jsme prohráli. Již před sezónou mi bylo jasné, že problém jsou rychlostní typy – Krkonoška pláchl do Třemešné, Jirka Kuhn se doléčuje a připravuje na nové povolání, Hamplíka musíme stavět podle potřeby Více »

Bohuslavice – FK Mostek 2:0 (1:0)

Sestava: Hlušička – Ježek, Duchek D. (K), Truhlář (89. Piwko M.), Kuhn – Hampl (34. Kočí), Piwko J., Jirák, Čajka – Fikejz (A. Duchek) – Lashchuk

Celkově z hlediska našeho týmu nevyvedené utkání po všech stránkách. Zdálo se, že zejména mladší hráči nepřistoupili po mentální stránce k zápasu zodpovědně. Zatímco domácí „mladíci“ (i přes 50 let) byli plni Více »