FK Mostek - oficiální stránky fotbalového klubu

Dne 9.2.2021 z fotbalového světa navždy odešel ve věku 65 let dlouholetý funkcionář, výjimečný trenér a v neposlední řadě skvělý otec a dědeček Miroslav Lebeda. Stopa, kterou v našem klubu zanechal, zůstane navždy. Děkujeme, trenére!

Lampertice – FK Mostek B 3:3 (1:1), pen. 3:2

Střelci: Borůvka, Belák, Sedláček

Hostinné – FK Mostek 4:2 (3:1)

Sestava: M. Piwko – Ježek, Čechovič, P. Plecháč, Truhlář – Hampl (86. Pohořelý), Čajka, D. Duchek, Fikejz (65. Čedík), Záruba – Borůvka
Branky: Hampl, Borůvka

Ve značně okleštěné sestavě jsme asi na delší dobu odehráli poslední mistrovský zápas. Možno konstatovat, že domácí byli ve většině fotbalových dovedností lepší, Více »

FK Mostek B – Libotov 0:5 (0:0)

FK Mostek – Poříčí 2:2 (1:0), pen. 3:2

Sestava: Hlušička – Záruba, Čechovič, D. Duchek, Truhlář – Čajka, Bogáň (60. A. Duchek), V. Robek, Hampl – Polák (46. P. Plecháč), Borůvka
Branky: Hampl, D. Duchek

Poříčí je pro nás velmi nepříjemným soupeřem, Více »

Starý Rokytník – FK Mostek B 3:1 (1:0)

Sestava: Piwko M. – Plecháč T., Čedík M., Drahoš, Nerer – Pohořelý, Plecháč P., Zigo, Přiklopil – Kracík, Sedláček
Střídali: Belák D., Urban, Fikejz
Branka: Kracík

Strážné – FK Mostek 1:2 (1:1)

Sestava: M. Piwko – Záruba, D. Duchek, P. Plecháč, Truhlář – Hampl, V. Robek, Čajka, A. Duchek (79. Ježek) – Polák (88. D. Belák), K. Špidlen
Branky: Polák, Čajka

Utkání na silně rozmáčeném terénu, bylo sehrané utkání ve slušném tempu, a jak už to bývá v Dolní Branné, kde svá utkání Více »

FK Mostek B – Kunčice nad Labem 3:2 (2:1)

Sestava: Piwko M. – Duchek J., Plecháč P., Drahoš, Nerer – Urban, Čajka, Fikejz, Přiklopil – Bprůvka, Belák D.
Střídali: Čedík M., Sedláček, Čedík V., Jirák, Belák J.
Branky: Belák D., Čajka, Borůvka