FK Mostek - oficiální stránky fotbalového klubu

FK Mostek – Rtyně 4:3 (2:1)

Sestava: Hlušička – Záruba (72. Čajka), Čechovič, D. Duchek, Truhlář – Jirák (72. A. Duchek), Bogáň, Špidlen, Hampl – V. Robek, Lashchuk (84. Borůvka)chuk (84. Borůvka)
Branky: 2x Lashchuk, Bogáň, Borůvka

Miroslav Lebeda, trenér:
Z hlediska bodového přídělu důležité utkání dvou sousedů v tabulce. I když nás provází v samotném úvodu řady zápasů jakýsi diletantismus v souhře obranné čtveřice, Více »

Vítězná – FK Mostek 1:3 (1:3)

Sestava: Lebeda – Čechovič, D. Duchek, Záruba, Truhlář (46. Jirák) – Čajka (66. Polák), Bogáň, Špidlen, Hampl – V. Robek, Lashchuk (90. Borůvka)
Střelci: Hampl, V. Robek, Lashchuk
Miroslav Lebeda, trenér:
Po dvou prohrách v řadě jsme potřebovali zabodovat, ovšem na půdě Vítězné jsme nevyhráli od „Kuvajtu napadení.“ Menší hřiště, nepříliš rovný terén a nepříjemný soupeř, který již také potřeboval Více »

FK Mostek – Rudník 3:5 (1:3)

Sestava: M. Piwko – Čajka, Čechovič, Záruba, Truhlář (46. Polák) – Bogáň, D. Duchek, Špidlen, Hampl (85. Borůvka) – V. Robek, Lashchuk
Střelci: D. Duchek, V. Robek, Hampl

Miroslav Lebeda, trenér:
Domácí utkání s dalším z aspirantů na postup má hořkosladký nádech. Domácím divákům se zápas líbil i přes prohru, já si myslím, že byla zbytečná. Více »

Tatran Hostinné – FK Mostek 3:2 (0:1)

Sestava: M. Piwko – Čajka, Čechovič, Záruba, Truhlář (30. Polák) – D. Duchek – Hampl, Bogáň, Špidlen, Jirák – Lashchuk
Střelec: 2x Lashchuk

Miroslav Lebeda, trenér:
Je sice již pátý den po tomto mistráku, a já stále cítím jakousi nostalgii smutku, neboť tento zápas jsme nemuseli prohrát.
V novém rozestavení 4:1:4:1 jsme výborně odběhali první poločas. Domácí míč kontrolovali častěji, Více »

FK Mostek – Jánské Lázně 2:0 (2:0)

Sestava: Hlušička – Čechovič, D: Duchek, Záruba, Čajka (89. A. Duchek) – Jirák (81. Polák), Bogáň, Špidlen, Hampl (60. Truhlář) – V. Robek, Lashchuk

Střelci: Lashchuk, V. Robek

Miroslav Lebeda, ternér:
Pomalu se stává pravidlem, jakoby přes kopírák, že vstupy do domácích zápasů se „hrají podle stejného scénáře.“ Jsme aktivní a vytváříme si brankové příležitosti, Více »

Kocbeře – FK Mostek 2:2 (1:1), pen: 4:3

Sestava: Hlušička – Vrabec, D. Duchek, Záruba, Čajka – Hampl, Bogáň, Jirák, Polák (88. Přiklopil) – Borůvka (70. Nerer) – Lashchuk

Branky: Lashchuk, Bogáň

Miroslav Lebeda, trenér:
Když jsem si před zápasem projel náš hráčský ansámbl, došel jsem k závěru, že není k dispozici 10 hráčů, oproti minulému domácímu zápasu hlavně Čechovič, Truhlář, Špidlen a Více »

FK Mostek – Strážné 5:2 (2:0)

Sestava: Hlušička – Čajka, Čechovič (55. Borůvka), Záruba (38. Vrabec), Truhlář – Jirák (89. Pohořelý), D. Duchek, Špidlen, Hampl (88. Čedík) – V. Robek, Polák (84. Nerer)

Branky: 3x V. Robek, Polák, Borůvka

Miroslav Lebeda, trenér:
Trochu se ve mně mísí pocity spokojenosti s obavami pro příští utkání, neboť jak je ze sestavy patrné, museli jsme z důvodu zranění střídat oba stopery. Zvláště s Lukášem Čechovičem to nevypadá nikterak růžově.
Vlastní zápas jsme rozjeli poměrně slušně. Nebýt lehce necitlivého rozhodnutí Více »

Hajnice – FK Mostek 2:2 (2:0), pen. 9:10

Sestava: Přiklopil – Čajka, Čechovič, Záruba, Truhlář (73. Pohořelý, 90. Nerer) – Hampl, Bogáň, Špidlen, Polák – V. Robek, D. Duchek

Branky: V. Robek, Špidlen

Miroslav Lebeda, trenér:
Jak je ze sestavy patrno, „kouzlil“ jsem, jak se dalo. Naprosto stěžejními faktory tohoto utkání však byli náš gólman a terén místního hřiště ve spojitosti s Více »