FK Mostek - oficiální stránky fotbalového klubu

FK Mostek – Chvaleč 6:1 (1:1)

Střelci: 3x V. Robek, 2x Hampl, Belák

Starý Rokytník – FK Mostek 0:2 (0:1)

Sestava: Lebeda – Záruba, Čechovič, Čedík st., Truhlář – Hampl, D. Duchek, V. Robek, A. Duchek – Borůvka, D. Fikejz (75. Belák)
Střelec: 2x Fikejz D.

A zase ty komplikace se sestavou. Pokud by nám nevypomohli 4 béčkaři, z nichž tři měli už jeden zápas v nohách (P. Přiklopil byl na střídačce), nevím, jak bychom ten zápas odehráli. Už to omílám po x-té, ale počítejte se mnou – zranění Polák, Čajka, Více »

FK Mostek – Dolní Kalná B 5:0 (0:0)

Sestava: Lebeda – Ježek, Čechovič, Záruba, Truhlář – Hampl, D. Duchek, V. Robek, A. Duchek (46. Zigo) – Borůvka (74. Belák), Brádle
Střelci: 2x Borůvka, Truhlář, Hampl, V. Robek
Důležité utkání z hlediska vývoje v tabulce bylo silně ovlivněno klimatickými podmínkami, v tomto případě větrem. Ten měli v zádech po celý první poločas hosté. A také toho Více »

FK Mostek – Bohuslavice 3:0 (1:0)

Sestava: Lebeda – Ježek, Čechovič, Záruba, Truhlář – Hampl, Duchek D., Špidlen, Čajka (24. Zigo, 85. Hlušička) – Robek V., Fikejz D. (80. Borůvka)
Střelci: 2x Robek V. (1x z pen.), Hampl

Úvodem omluva brankáři Mírovi Lebedovi, že jsem v minulém referátu nezmínil některé jeho zákroky ve Svobodě, kterými nás podržel. Zápas s Bohuslavicemi byl důležitý z hlediska získání bodového přídělu Více »

Svoboda – FK Mostek 2:2 (1:1) pen. 2:1

Sestava: Lebeda – Ježek, Čechovič, Záruba, Hlušička – Belák, D. Duchek, Špidlen, Hampl – V. Robek, Brádle

Střelci: D. Duchek, Brádle

Úvodem bych nejprve rád poděkoval hráčům dostavivších se na zápas, primárně pak těm, kteří nám pomohli vůbec zahrát si v jedenácti, protože buď na tom místě nikdy nehráli Více »

FK Mostek – Radvanice 6:0 (3:0)

Sestava: Hlušička – Ježek, Čechovič, Záruba, Truhlář – Hampl (67. borůvka), D. Duchek, Špidlen, A. Duchek (77. Belák) – V. Robek (85. Čedík ml.), D. Fikejz
Střelci: 3x V. Robek, Záruba, D. Fikejz, Čedík ml.

Čtvrtý zápas = čtvrtý brankář. Doufám, že v tomto experimentu již pokračovat nebudeme, abychom se Více »

Pilníkov – FK Mostek 1:3 (1:1)

Sestava: Lebeda – Zigo, Čechovič, Záruba, Truhlář – Duchek A., Duchek D., Robek V., Kuhn (60. Belák, 87. Čedík ml.) – Čajka, Fikejz D.
Střelci: Čajka, Kuhn, Fikejz D.
Pokud je čtenář našich stránek pozorný, lehce zjistí, že oproti minulému kolu chybělo 5 hráčů (Ježek, Špidlen, Hampl, Polák, Piwko). Ještě v sobotu ráno jsem měl v notesu zapsaných 11 jmen, u dvou z nich otazník a žádného brankáře. Klasický evergreen víkendových dní v mosteckém klubu. Ale kdo to má vydržet?

FK Mostek – Kunčice 5:3 (3:0)

Sestava: M. Piwko – Ježek (61. Čajka), Čechovič, Truhlář – D. Duchek (89. A. Duchek), Záruba – D. Fikejz (85. Zigo) – Špidlen, Kuhn – V. Robek, Polák (25. Hampl)
Střelci: 2x D. Fikejz, V. Robek, Hampl

Atmosféra ve III. třídě houstne, o postup bojuje téměř polovina mančaftů, což pro nás znamenalo potřebu bodovat (pokud tedy myslíme na návrat do okresu). Tentokrát se nás sešlo dostatek, což bylo velmi důležité, protože jsme měli 3 střídání z důvodu zranění. Pokud by nás to samé potkalo před týdnem, dohrávali bychom tak Více »