FK Mostek - oficiální stránky fotbalového klubu

FK Mostek – Žacléř 2:5 (1:3)

Branky: Polák, Vojtíšek

Poříčí – FK Mostek 3:1 (1:1)

Sestava: Piwko M. – Zigo (63. Hampl), Pacák, Čajka, Truhlář – Duchek D., Záruba – Jirák (78. Kočí), Špidlen, Pojezdný – Polák (63. Vojtíšek)
Branka: Jirák
Poříčí není superhvězdný tým, ale je konsolidovaný a Více »

FK Mostek – FC Vrchlabí B 2:4 (1:2)

Sestava: Hlušička – Hampl, Pacák, Duchek D., Truhlář (34. Lashchuk) – Záruba, Čajka – Jirák, Vojtíšek, Pojezdný (70. Kočí) – Polák

Branky: Truhlář, Pacák

Nechal jsem si trochu odstup, abych nenapsal unáhlené závěry. Více »

Volanov – FK Mostek 0:0 (0:0), pen. 0:2

Sestava: Hlušička – Záruba, Pacák, Čajka, Truhlář – Duchek D. (59. Hampl), Špidlen – Jirák (90. Kočí), Vojtíšek, Pojezdný – Polák (32. Lashchuk)

Konečně v téměř kompletní sestavě jsme dorazili do Volanova, což je jediný tým, který jsme porazili na podzim!? a oni to dost těžce nesli, a porazili jsme je i v zimní přípravě. Přesto jsem mužstvo hned varoval, že dle mého názoru to bude jeden Více »

Trutnov C – FK Mostek 2:2 (0:1), pen. 1:3

Sestava: Piwko M. – Hampl, Pacák, Čajka, Kuhn – Duchek D., Záruba – Jirák, Vojtíšek, Pojezdný – Polák (84. Kočí)

Branky: Pojezdný, Polák

Dnes jen krátce, za chvíli jedeme do Volanova na další zápas. Úvod se nám příliš Více »

Vítězná – FK Mostek 0:0 (0:0), pen. 2:1

Sestava: Hlušička – Zigo, Pacák, Čajka, Hampl – Duchek D., Záruba – Jirák (86. Kočí), Vojtíšek, Pojezdný – Polák (73. Fikejz)
Ani dnes nevím, jak začít. Předpokládali jsme, že domácí budou chtít vyhrát a my, že zde nemáme co ztratit. Zejména kraje obrany hráli borci, kteří jsou spíše záložníky či útočníky a navíc levý bek Více »

FK Mostek – Jánské Lázně 5:1 (2:0)

Sestava: Piwko M. – Záruba, Pacák, Čajka, Kuhn (72. Lejdar) – Duchek D., Špidlen – Jirák (81. Fikejz), Vojtíšek, Pojezdný – Polák (68. Hampl)

Branky: Vojtíšek, Pojezdný, Pacák, Duchek D., Hampl

Další důležitý zápas nám herně i vysledkově vyšel. „Mozek“ týmu doplnil zkušený Michal Špidlen a spolu s D. Duchkem a M. Vojtíškem tvořili hru týmu. Do hlavní role Více »

Rtyně – FK Mostek 1:0 (0:0)

Sestava: Hlušička – Zigo, Pacák, Záruba, Lejdar – Duchek D., Polák – Kočí (69.Špatný), Jirák, Pojezdný – Fikejz

Jak je patrné ze jmen v sestavě, výrazně se liší od té z před týdne – zase masivní omluvenková „přesnídávka.“ No, prostě bašta?! Ještě v pátek jsem byl rozhodnutý do Rtyně nejet. A tak jen díky výpomoci tří borců z béčka jsme mohli utkání odehrát. Po pravdě jsem Více »