FK Mostek - oficiální stránky fotbalového klubu

Pohár: Kuks – FK Mostek 1:3 (1:1)

Sestava: Lebeda – Čajka, Čechovič, Záruba, Hampl – Krkonoška, D. Duchek, Špidlen, A. Duchek – Borůvka, V. Robek
Střídali: Polák, Zigo, Pohořelý

Branky: 2x V. Robek, A. Duchek

Dnes se opravdu rozepisovat nebudu. Velké teplo, četná nedodržení životosprávy a snaživý soupeř, to byly atributy, které způsobily, že jsme zejména v prvním poločase odehráli tragikomedii „Pláče, pláče fotbal aneb pomalu a nepřesně.“ Více »

Pohár: FK Mostek – Kocbeře 2:4 (2:1)

Sestava: Hlušička – Čajka, Čechovič, D. Duchek, Záruba – Pohořelý, Špidlen, V. Robek, A. Duchek – Polák, Borůvka
Střídali: Nerer, Čedík ml., Truhlář
Branky: Špidlen, A. Duchek

V dalším pohárovém utkání jsme na domácím hřišti přivítali budoucího účastníka 1. B třídy (administrativní postup z první příčky okresního přeboru za odhlášenou Více »

Pohár: Vítězná – FK Mostek

Sestava: Lebeda – Čajka, Čechovič, Záruba, Krkonoška – Hampl, D. Duchek, V. Robek, A. Duchek – Borůvka, Kracík
Střídali: Nerer, Pohořelý, Čedík ml., Přiklopil
Branky: 2x borůvka

Jak je ze sestavy patrné, jedná se o kompilát hráčů A a B týmu, tedy hráčů, kteří projevili Více »

PU: FK Mostek „A“ – Bílá Třemešná 1:5 (0:2)

Přípravné utkání:
Sestava: Hlušička – Záruba, D. Duchek, Čechovič, Truhlář – A. Duchek, Bogáň, Špidlen, Hampl – V. Robek, Borůvka
Střídali: Čajka, Jirák

Zbytečná facka, byť třemešenští nastoupili v nejsilnějším možném složení. Hosté působili fotbalověji, nicméně ke dvěma brankám v prvním poločase se dostali po našich Více »

PU: Vítězná – FK Mostek „B“ 3:1

Přípravné utkání
Sestava: Fikejz – Drahoš, Čedík M., Vrabec, Krkonoška, Pohořelý – Přiklopil, Plecháč P. – Robek Vr. – Plecháč T., Sedláček
Branka: Přiklopil

Marek Fikejz, trenér:
Po půlroční pauze, kdy B mužstvo muselo Více »

PU: Velká Jesenice – FK Mostek „A“ 1:1 (1:1)

Přípravné utkání
Sestava: Hlušička – Záruba, Čechovič, D. Duchek, Truhlář – A. Duchek, Bogáň, Čajka, Hampl – V. Robek, Polák
Branka: Hampl

Při absenci Špidlena, Jiráka a Borůvky (Lashchuk se odstěhoval do „Humpolce“), jsme odehráli první přípravné utkání na UMT v Novém Městě n. M. s účastníkem OP Více »

FK Mostek – Podhůří 2:3 (0:3)

Sestava: Hlušička – Čajka (46. Polák), Čechovič, Záruba (70. A. Duchek), Truhlář – Jirák, Bogáň, Špidlen, Hampl – V. Robek, D. Duchek
Střelci: V. Robek, D. Duchek

Únava na konci sezóny? Podcenění soupeře ze dna tabulky? Těžko říct. Faktem zůstává, že tak nedůstojný výkon, jako v prvním poločase, jsme neučinili za celou podzimní sezónu. Více »

FK Mostek – Rtyně 4:3 (2:1)

Sestava: Hlušička – Záruba (72. Čajka), Čechovič, D. Duchek, Truhlář – Jirák (72. A. Duchek), Bogáň, Špidlen, Hampl – V. Robek, Lashchuk (84. Borůvka)chuk (84. Borůvka)
Branky: 2x Lashchuk, Bogáň, Borůvka

Z hlediska bodového přídělu důležité utkání dvou sousedů v tabulce. I když nás provází v samotném úvodu řady zápasů jakýsi diletantismus v souhře obranné čtveřice, Více »